Плиточні роботи

Плитка є незамінним матеріалом під час ремонту житлових та громадських приміщень, а її укладання — один з важливих елементів оздоблювальних робіт.

прайс-лист на плиточні роботи

До переваг кахлю можна віднести:

  • чудові декоративні якості;
  • довговічність;
  • стійкість до вологи;
  • можливість легкого очищення.

Усі ці якості дозволяють створювати чудові сучасні інтер’єри у квартирах, житлових будинках, торговельних та громадських місцях. Також плитка широко застосовується під час зовнішніх оздоблювальних робіт.

Плиточні роботи починаються з підготовки основи. Вирівнюються стіни та кути. Після цього укладається плитка за допомогою клею з високим ступенем адгезії. Починають роботи з дальнього кута приміщення. Якщо планується укладання на стіни та підлогу, то спочатку плиткою покривають підлогу, а потім стіни — знизу вгору.

розцінки на плиточні роботи

Якісне укладання плитки також передбачає ретельне опрацювання швів. Інакше волога буде проникати всередину плитки, а це позначиться на зовнішньому вигляді всього покриття.

Особливих навичок вимагає укладання плитки на зігнутих поверхнях: арках, колонах. З цим завданням можуть впоратися тільки професіонали. Вони грамотно складуть схему укладання, розрахують необхідну кількість матеріалів і максимально скоротять відходи.

Професійні плиточники компанії «РБК Кронос» якісно і швидко виконають плиткові роботи в будь-якому районі Львова та Львівські області.

Ціни на плиточні роботи у Львові

Навіть найдокладніший прайс-лист на плиточні роботи не може точно вказати повну вартість послуги. Остаточна ціна роботи плиточників буде залежати від таких умов:

плиточні роботи
  • початковий стан поверхонь;
  • тип використаних матеріалів;
  • спосіб укладання;
  • вимоги до якості й термінів;
  • обсяг підготовчих і допоміжних заходів.

Точні розцінки на плиточні роботи може назвати тільки фахівець. Він оцінить поточний стан стін і підлоги приміщення, визначить обсяги та складність необхідних робіт, проведе калькуляцію на матеріали, виконає необхідні розрахунки та складе достовірний кошторис. Мінімальна ціна виконання таких робіт у компанії RBK Kronos становить 280 грн/кв.м.

Як замовити послугу з проведення плиточних робіт в «РБК Кронос»

Якщо ви вирішили замовити послугу в нашій компанії, вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру за номером, вказаним на сайті, і повідомити про своє бажання. Після цього наш майстер виїжджає на об’єкт для проведення замірів. А щоб попередньо розрахувати кошторис, достатньо заповнити онлайн-форму. Введіть ім’я та номер телефону в спеціальні поля та натисніть «Відправити». Наш менеджер зателефонує вам сам. Послуга безкоштовна.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.