Плиточні роботи

Плитка є незамінним матеріалом під час ремонту житлових та громадських приміщень, а її укладання — один з важливих елементів оздоблювальних робіт.

прайс-лист на плиточні роботи

До переваг кахлю можна віднести:

  • чудові декоративні якості;
  • довговічність;
  • стійкість до вологи;
  • можливість легкого очищення.

Усі ці якості дозволяють створювати чудові сучасні інтер’єри у квартирах, житлових будинках, торговельних та громадських місцях. Також плитка широко застосовується під час зовнішніх оздоблювальних робіт.

Плиточні роботи починаються з підготовки основи. Вирівнюються стіни та кути. Після цього укладається плитка за допомогою клею з високим ступенем адгезії. Починають роботи з дальнього кута приміщення. Якщо планується укладання на стіни та підлогу, то спочатку плиткою покривають підлогу, а потім стіни — знизу вгору.

розцінки на плиточні роботи

Якісне укладання плитки також передбачає ретельне опрацювання швів. Інакше волога буде проникати всередину плитки, а це позначиться на зовнішньому вигляді всього покриття.

Особливих навичок вимагає укладання плитки на зігнутих поверхнях: арках, колонах. З цим завданням можуть впоратися тільки професіонали. Вони грамотно складуть схему укладання, розрахують необхідну кількість матеріалів і максимально скоротять відходи.

Професійні плиточники компанії «РБК Кронос» якісно і швидко виконають плиткові роботи в будь-якому районі Львова та Львівські області.

Ціни на плиточні роботи у Львові

Навіть найдокладніший прайс-лист на плиточні роботи не може точно вказати повну вартість послуги. Остаточна ціна роботи плиточників буде залежати від таких умов:

плиточні роботи
  • початковий стан поверхонь;
  • тип використаних матеріалів;
  • спосіб укладання;
  • вимоги до якості й термінів;
  • обсяг підготовчих і допоміжних заходів.

Точні розцінки на плиточні роботи може назвати тільки фахівець. Він оцінить поточний стан стін і підлоги приміщення, визначить обсяги та складність необхідних робіт, проведе калькуляцію на матеріали, виконає необхідні розрахунки та складе достовірний кошторис. Мінімальна ціна виконання таких робіт у компанії RBK Kronos становить 280 грн/кв.м.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити послугу з проведення плиточних робіт в «РБК Кронос»

Якщо ви вирішили замовити послугу в нашій компанії, вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру за номером, вказаним на сайті, і повідомити про своє бажання. Після цього наш майстер виїжджає на об’єкт для проведення замірів.

А щоб попередньо розрахувати кошторис, достатньо заповнити онлайн-форму. Введіть ім’я та номер телефону в спеціальні поля та натисніть «Розрахувати». Наш менеджер зателефонує вам сам. Послуга безкоштовна.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.