Ремонт будинку

На ремонт у приватному будинку доводиться витрачати більше більше коштів, ніж на ремонт у квартирі. Це зумовлюється тим, що, крім внутрішнього оздоблення, доводиться виконувати ще й зовнішні роботи.

Потрібно обирати якісніші будівельні матеріали, які достатньо стійкі до впливу зовнішнього середовища.

Крім того, капітальний ремонт будинків обходиться дорожче через те, що потрібно забезпечити якісну роботу всіх наявних комунікацій. І починати роботи це самостійно не рекомендується. Краще відразу знайти підрядника, який допоможе виконати всі необхідні види робіт: від складання дизайн-проекту до вивезення сміття.

Ремонт будинку

Варіанти ремонту в будинку від «РБК Кронос»

Спочатку важливо вирішити, який ремонт ви бажаєте зробити. І вже, з огляду на це, планувати подальшу роботу.

Капітальний.

Вносяться певні зміни в дизайнерське оформлення та планування приміщень. Процес передбачає демонтаж стін і підлогового покриття, установку нових вікон та дверей, заміну комунікацій. Якщо планується серйозне втручання в затверджений проєкт будинку, потрібно буде звернутися до спеціальних дозвільних органів. Тому допомога фахівців, нехай навіть часткова, під час капремонту буде вкрай необхідною.

Косметичний.

Досить простий. Для реалізації ідей може вистачити власних зусиль, будівельних навичок і бюджетних вкладень. Однак за допомогою фахівців виконати усі роботи можна набагато швидше. Проводити косметичний ремонт рекомендується кожні п’ять-шість років.

Євроремонт.

Особлива категорія ремонтних робіт в приміщенні, яка вимагає складання спеціального дизайн-проєкту. Житло фактично підлягає повному переплануванню відповідно до європейських норм. Водночас використовуються новітнє технологічне обладнання та високоякісні матеріали, що відповідають євростандартам.

Важливим етапом у ремонті будинку є складання проєкту. Це досить відповідальна робота, тому не варто починати роботу самостійно. У цьому питанні краще звернутися до фахівців компанії «РБК Кронос». Наші дизайнери та інженери швидко проведуть усі необхідні заміри, розроблять необхідну документацію, а майстри виконають усі ремонтні роботи.

Скільки коштує ремонт будинку всередині

Працюючи на об’єкті замовника, ми завжди пам’ятаємо як про якість, так і швидкість виконання робіт. Крім того, ми враховуємо бажання замовника виконати усі будівельно-монтажні роботи за доступною, виваженою, конкурентною та аргументованою ціною. Тому ми пропонуємо ремонт заміських та приватних будинків у місті та селі за вигідною вартістю.

Комплексний ремонт будинку від компанії «РБК Кронос» обійдеться за ціною від 1800 грн м/кв.

Як замовити сучасний ремонт будинку у Львові

Замовити ремонт будинків у Львові та Львівській області можна в компанії «РБК Кронос» за телефонами, вказаними на офіційному сайті. Зателефонуйте нам або заповніть форму швидкого розрахунку вартості робіт. Наш менеджер подзвонить для уточнення даних вам протягом години.

Найпопулярніші запитання

→ Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт з підключення автономного опалення та їх перевірки.
→ Як швидко замовити ремонт будинку в м.Львів?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв'язку або телефонуйте ☎️ (096)07-07-507.
️→ Чи можна розрахувати скільки коштує ремонт будинку?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
️→ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram