Ремонт однокімнатної квартири

Якщо ви придбали невелике житло у Львові, або вирішили щось змінити у своїй старій квартирі, починати доведеться з ремонту. Ремонт однокімнатної квартири відрізняється тим, що його можна провести досить швидко. Залежно від площі та ваших бажань, на це може піти від 30 до 50 днів.

Ремонт однокімнатної квартири

RBK Kronos готова взяти на себе відповідальність за вашу домівку. У нас ви можете замовити капітальний, комплексний або євроремонт. Наші майстри розроблять ідеальний дизайн, вислухавши всі ваші побажання. Індивідуальний підхід та сучасні технології дозволяють досягти максимального результату, доки ви будете займатися своїми справами. Ми допомогли отримати оселю мрії вже 90 своїм клієнтам у місті Львів та області.

Ремонт в однокімнатній квартирі у Львові

Перед початком роботи фахівці «РБК Кронос» обговорюють із замовником усі подробиці майбутнього інтер’єру, дизайнери пропонують дизайн-проект, клієнт узгоджує його. Ми прагнемо зробити не просто комфортне для вас приміщення, а й виразити в дизайні його характер і стиль вашого життя незалежно від кількості квадратних метрів вашої квартири.

Ремонт однокімнатної квартири

Найважливішим завданням ремонту маленької квартири є поєднання стилю та функціональності приміщення. Якщо добре продумати планування простору, то можна вирішити усі проблеми малогабаритного житла.

Наприклад, спальне місце повинне бути максимально лаконічним і компактним. Для цього можна частину речей сховати прямо в ящиках у ліжку. З цією ж метою використовують стелажі та полиці. З однієї кімнати реально зробити спальню, вітальню та їдальню. Правильна розстановка меблів легко розширює простір.

Перепланування однокімнатної квартири

Під час ремонту однокімнатних квартир часто доводиться застосовувати методи перепланування, щоб змінити розташування основних житлових зон. Наші дизайнери можуть запропонувати:

  • об’єднати вітальню й кухню;
  • об’єднати туалет та ванну кімнату;
  • приєднати балкон до житлової зони;
  • замінити розкривні двері на розсувні чи, взагалі, прибрати їх.
Ремонт квартири

Перепланування житла варто розпочинати з утеплення зовні.Потім відремонтувати ті приміщення, де людина перебуває найменше часу: санвузол, ванну, комору. Наступним етапом ремонтних робіт є кухня. Тут першочергово треба замінити сантехніку та газового обладнання. Вже після цього будівельники переходять до ремонту кімнати, а на завершення — передпокій.

Якщо ви хочете більш кардинальних змін в просторі, ми пропонуємо вам розділити одну кімнату на дві менші за допомогою спеціальних перегородок. Ваша однокімнатна квартира перетвориться на двокімнатну.

Планування залежить від способу життя власника квартири. Популярністю користуються квартири-студії. Комусь підійде мінімалізм, а хтось буде в захваті від стилю хай-тек. Якщо клієнт любить проводити вечірки щосуботи, йому потрібна велика кількість вільного простору. Для студентів доречним буде комфортне місце для навчання тощо. Чітко висловлені побажання допоможуть отримати потрібний результат.

Вартість ремонту в однокімнатній квартирі

Ремонтно-будівельна компанія Kronos спеціалізується на використанні лише якісних матеріалів та розробці сучасних дизайнів квартир за доступною ціною. Ремонт однокімнатної квартири коштуватиме від 2500 грн за кв/м.

Ремонт в однокімнатній квартирі у Львов

Ціна залежатиме від наступних чинників:

  • обсяг виконаної роботи;
  • складність інтер’єру;
  • вартість матеріалів;
  • додаткові забаганки.

За домовлену ціну ви отримуєте результат, про який мріяли, виконаний нашими фахівцями. Бригада буде надсилати вам щотижневий звіт про виконану роботу. У вас завжди буде можливість внести свої корективи та бажання щодо подальших дій. Ми надаємо п’ятирічну гарантію всім клієнтам і гарантію того, що ви будете повністю задоволені результатом.

Якщо ви хочете дізнатися точну ціну запланованого вами ремонту, зателефонуйте за вказаними номерами: (066)833-52-92, (063)993-39-55. Крім того, можна заповнити спеціальну форму на нашому сайті. Ми передзвонимо вам протягом години.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!