Демонтажні роботи від компанії Rbk-kronos

Існує стереотип, який свідчить, ніби демонтажні роботи – це легка справа, тому дехто дивується, дивлячись на розцінки у Львові. Але це помилкова думка, робочі повинні не просто зруйнувати конструкцію, а підготувати її до подальшого ремонту. Для виконання цієї послуги потрібен великий досвід та висока кваліфікація фахівців. Адже не дотримання певних правил роботи по проведенню процедури, може призвести до небажаних наслідків. Таким чином можна поставити під загрозу життя людей, які потім будуть жити чи працювати у будівлі.

Демонтажні послуги користуються великим попитом сьогодні. Найактуальнішим у Львові є знос стін та перегородок для здійснення перепланування та зміні інтер’єру. У великих містах попит на такі роботи не менший, аніж на оздоблювальні чи монтажні, бо старі будівлі знаходяться в аварійному стані і потребують капітальних ремонтних робіт. Для того, щоб роботи були виконані якісно, не бажано використовувати найновіше обладнання та передові методики, демонтаж сьогодні більше нагадує ювелірну справу. Крім того, такі послуги потрібні, щоб якісно знести споруду або розібрати фундамент, адже на місці старих споруд після прибирання їх від штукатурки, плитки, стяжки та інших будівельних матеріалів, що не підлягають відновленню, часто будують нові житлові будинки, готелі, торговельні центри тощо.

Демонтажні роботи які виконує Rbk-Kronos

Часткова або повна ліквідація споруди. В основному це робиться з трьох різних причин:

  • Клієнт бажає зробити реконструкцію будівлі;
  • Споруда перебуває в аварійному стані;
  • Будівельни роботи з нової будівлі.

Розбір фундаменту – це складна і відповідальна справа, яка потребує використання робочих інструментів та спеціалізованої техніки. Для того, щоб демонтажні роботи Львів були виконані успішно і були видалені всі частини фундаменту з ґрунту, необхідно скласти окремий проект з точністю до м2. Для найкращого результату рекомендується звертатися до спеціалістів, адже це досить відповідальна справа. Знос перегородок, стін та покрівлі. Найчастіше ці демонтажні роботи проводять під час перепланування або зміни інтер’єру квартири у Львові. Варто зазначити, що несучі стіни не підлягають зносу, бо являють своєрідний каркас існуючого будинку. Кожна фірма має свій прайс лист, каталог і відгуки. Ціни на ці послуги залежать від тих процесів, які потрібно виконати. Вартість змінюється від багатьох факторів: складність, об’єм м3, терміни, умови та використовувані матеріали.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!