Демонтажні роботи у Львові

Демонтаж — це важливий етап підготовчих робіт, у процесі якого знімаються шпалери, фарба зі стін та стелі, прибирається старе покриття підлоги, віконні та дверні отвори, знімається сантехніка, стара електропроводка тощо. І виконання цих робіт не можна назвати легким процесом. Адже робітники повинні не просто зруйнувати конструкцію, а підготувати її до подальшого ремонту.

Тому виконання цієї послуги варто довірити кваліфікованим та досвідченим фахівцям. Не можна ігнорувати дотримання правил демонтажних робіт, інакше отримаєте небажані наслідки. Таким чином, можна поставити під загрозу життя людей, які потім будуть жити чи працювати у будівлі.

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи наразі у Львові мають великий попит. Найчастіше замовляють наступні послуги:

 • знесення стін і перегородок для перепланування та зміни інтер’єру;
 • ліквідація дерев’яного покриття підлоги;
 • демонтаж бетонного стягування;
 • зняття штукатурки;
 • демонтаж балконних та віконних блоків тощо.

У великих містах демонтажні послуги замовляють так само часто, як і оздоблювальні чи монтажні. Це пояснюється тим, що старі будівлі знаходяться в аварійному стані і потребують капітального ремонту.

Демонтаж сьогодні більше нагадує ювелірну справу. Тому для якісного виконання робіт бажано використовувати сучасне обладнання та інноваційні методики.

Крім того, такі послуги потрібні, щоб якісно знести споруду або розібрати фундамент. Потім на місці старих споруд та прибирання будівельних матеріалів, будують нові житлові будинки, готелі, торговельні центри тощо.

Демонтажні роботи у Львові, які виконує RBK Kronos

Часткова або повна ліквідація споруди

 • проводиться, в основному, з трьох різних причин:
 • клієнт бажає зробити реконструкцію будівлі;
 • споруда перебуває в аварійному стані;
 • будівництво нової споруди.

Розбір фундаменту – це складна і відповідальна справа, яка потребує використання робочих інструментів та спеціалізованої техніки. Починати роботи варто зі складання окремого проекту. Висока точність дозволяє успішно провести демонтаж та повністю видалити всі частини фундаменту з ґрунту. Для найкращого результату рекомендується звернутися до фахівців.

Знесення перегородок, стін та покрівлі

Найчастіше такі роботи проводять під час перепланування або зміни інтер’єру житла. Варто зазначити, що несучі стіни не підлягають знесенню, бо є своєрідним каркасом будинку.

Ціна на демонтажні роботи у Львові

Кожна будівельна компанія має свої розцінки на демонтажні роботи. Вартість кожної послуги вказана у прайс-листі. Ціни на ці послуги залежать від тих процесів, які потрібно виконати, і змінюються від багатьох факторів:

 • складності;
 • об’єму;
 • термінів;
 • умов та використовуваних матеріалів.

«РБК Кронос» пропонує проведення демонтажних робіт від 18 грн. Якщо ви вирішили підготувати приміщення вашої квартири до ремонту та демонтувати старе покриття стін, стелі, підлоги, зняти стару сантехніку, зателефонуйте до RBK Kronos: ☎️(096)070-75-07. Або вкажіть у спеціальній формі свої контакти, і наші менеджери зателефонують вам для уточнення інформації.

Також ви можете замовити безкоштовний розрахунок вартості демонтажних робіт. Для цього наш фахівець виїжджає на ваш об’єкт.

Поширені питання

? Які послуги з демонтажу ви пропонуєте?
Ми виконуємо демонтаж різного виду і складності: демонтаж дверей, підлоги, плитки, штукатурки, стін, стяжки та демонтаж вікон. Додатково проводимо свердління отворів.
➦ Чи прибираєте будівельне сміття після робіт?
Так, ми вивозимо все будівельне сміття після завершення робіт. У нас також є окрема послуга ✔️Вивіз будівельного сміття.
➦ Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт з демонтажу та їх перевірки.
➦ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років на виконані роботи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram