Євроремонт

Євроремонт — це об’єднаний комплекс заходів з ремонту житлового або офісного приміщення, що охоплює елементи косметичного та капітального ремонту. Найчастіше євроремонт у місті Львів замовляють власники щойно придбаної квартири у новобудові. Адже переважно забудовники здають в експлуатацію житло без обробки та оздоблення.

Євроремонт

Євроремонт квартири чи кімнати

На перший погляд, ремонт приміщення за європейськими стандартами мало відрізняється від звичайного ремонту під ключ. Проте все ж існують певні відмінності. Термін «євроремонт» з’явився в Україні в 90-х роках минулого століття для позначення особливого виду капітального ремонту із застосуванням сучасних технологій. Ремонт за європейськими стандартами виконують як у житлових, так і в офісних приміщеннях.

Під цим дещо умовним поняттям ми розуміємо якісний комплексний ремонт під ключ, що включає повне опрацювання всіх, без винятку, будівельних конструкцій у приміщенні, перепланування квартири за необхідності.

Євроремонт у Львові проводиться із залученням сучасних будівельних технологій та інноваційного обладнання, що цілком виправдовує кількість витрачених на цей проєкт коштів.

Виконавець починає роботи після укладання із замовником договору підряду на виконання ремонтних робіт. У документі обов’язково визначаються наступні пункти:

 • перелік видів робіт;
 • права та обов’язки підрядника (компанії/фірми);
 • права та обов’язки замовника (тобто ваші);
 • поетапні терміни виконання робіт;
 • строк завершення робіт та здачі об’єкта.

Обов’язково складається індивідуальний кошторис, що містить необхідний перелік та вартість робіт.

Під час виконання євроремонту дотримуються усі міжнародні стандарти будівництва за участю дизайнера по інтер’єру.

Основні ознаки євроремонту

Дизайн-проект інтер’єру квартириНа відміну від звичайного ремонту євроремонт не відбувається без участі дизайнера, котрий супроводжує процес від ескізу проєкту до розставляння меблів.
Перепланування квартириПершочергове завдання євроремонту — створення комфортних умов та затишку в приміщенні, де будуть жити чи працювати люди. Перепланування передбачає знесення стін та встановлення додаткових перегородок, дверних та віконних отворів, арок, реконструкцію санвузла тощо.
Повна заміна інженерних комунікаційСтарі водогони, каналізаційні труби, електропроводку замінюють на сучасні, виконані з більш стійких матеріалів. Чавунні опалювальні радіатори — на легкі пластикові. Найчастіше усі комунікації ховаються в стіни.
Заміна дверей та віконДерев’яні рами замінюють на металопластикові, або нові дерев’яні склопакети. Те ж саме стосуються й міжкімнатних дверей.
Вирівнювання стін, стелі та підлогиЄвроремонт передбачає якісне виконання робіт, що неможливо зробити без ідеально гладких поверхонь. Для вирівнювання стін і стелі переважно використовують гіпсокартон та покращену штукатурку. Для підлоги застосовують бетонну стяжку.Ціни на євроремонт
Євроремонт Львів
Ціни на євроремонт залежать від кількох факторів. На їх остаточне формування впливають:

 • обсяг виконаних робіт;
 • складність проєкт та завдань;
 • вартість будівельних матеріалів;
 • індивідуальні побажання клієнтів.

«РБК Кронос» пропонує ціни на євроремонт квартири у Львові від 2000 грн за квадратний метр. Щоб дізнатися більше інформації про те, скільки коштує євроремонт від нашої компанії, та замовити безкоштовний розрахунок кошторису, ви можете зателефонувати нам за номерами ☎️ (096) 07-07-507. Також можна внести свої дані до спеціальної форми. А наші менеджери зв’яжуться з вами телефоном протягом кількох годин.

Замовити євроремонт у Львові від компанії RBK Kronos

Будівельна компанія Kronos на львівському будівельному ринку працює вже 12 років. За цей час ми реалізували 176 масштабних проєктів, а нашими клієнтами стали понад 200 замовників, 47 з яких — це постійні клієнти. До нас не просто звертаються за ремонтними послугами, а повертаються знову.

Переваги співпраці з нашою компанією:

 • відсутність авансу — ви сплачуєте лише за виконані роботи;
 • щотижнева звітність — ви завжди маєте змогу внести нові ідеї;
 • завершення робіт у затверджені строки;
 • закупівля та доставлення будівельних матеріалів.

Крім того, кожен клієнт отримує п’ятирічну гарантію на виконання всіх видів ремонтних робіт.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram