Ремонт офісів

Будь-яка компанія хоче зробити ремонт в офісі максимально швидко, адже кожен день простою фірми — це втрачені гроші.

Через це реальна остаточна вартість ремонтних робіт завжди вище, ніж ціна будівельних матеріалів та вартість послуг будівельників.

Якщо ви хочете, щоб ремонт офісних приміщень закінчився в обумовлені терміни та не спричинив зайвих витрат, варто довірити цей процес кваліфікованим фахівцям. Компанія «РБК Кронос» виконує обробку комерційних приміщень у Львові та Львівській області вчасно та за вигідними цінами. Наші майстри створюють затишний та водночас функціональний і сучасний простір для співробітників і клієнтів.

Ремонт офісів

Ідеї ремонту офісних приміщень від компанії «РБК Кронос»

Під час ремонту офісів використовуються сучасні конструкції та матеріали. Для зонування та облаштування індивідуальних робочих місць кожного співробітника ефективно застосовуються мобільні перегородки.

М’які стільці, сучасні зручні меблі, грамотно розташовані освітлювальні прилади — запорука продуктивної праці. Обов’язково потрібно врахувати умови та розміри приміщення, а також галузь діяльності компанії.

Однак організувати робочий простір в офісі можна швидше та ефективніше, якщо одразу визначитися зі стилем майбутнього інтер’єру:

Модерн.

Найвитратніший, проте найпрезентабельніший варіант. Головною особливістю є активне використання виключно натуральних дерев’яних елементів. Меблі з дорогих порід деревини. Загальний образ приміщень нагадує обставу старовинних замків або королівських маєтків.

Манхеттен.

Передбачає розміщення співробітників в одному величезному приміщенні без стін чи перегородок. Окремі кабінети передбачені тільки для керівництва, проте й у них встановлені тільки найнеобхідніші меблі. Відсутні будь-які зайві предмети інтер’єру, максимум вільного простору для пересування працівників. Чудово підходить для невеликих офісних приміщень, де необхідно візуально збільшити простір.

Європейський.

Передбачає використання різноманітних елементів. Спрямований на економію площі приміщення та створення візуального ефекту простору та свободи. Однак меблі не обов’язково повинні мати чіткі прямі форми. Тут вітаються декоративні елементи та нестандартні форми.

Хай-тек.

Відрізняється від інших стилів активним використанням елементів сучасного високотехнологічного обладнання. Кожна деталь виконує свою функцію в організації життєдіяльності офісу. Застосовується максимальна автоматизація будь-яких процесів, щоб робота співробітників була чітко структурована та сприяла максимальній результативності.

Ціна на ремонт офісу у Львові

Загальна вартість виконаних робіт залежить від площі приміщення, ступеню складності, видів та кількості робіт. Компанія «РБК Кронос» пропонує виконання ремонту офісу за ціною від 1200 грн/кв.м.

ремонт офісу ціна

Замовити сучасний ремонт офісу

Щоби замовити ремонт офісу у Львові, зателефонуйте нам за номерами: ☎️ (066) 833-52-92, (096) 07-07-507. Для швидкого розрахунку вартості робіт скористайтеся онлайн-формою.

Найпопулярніші запитання

✔️ Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню ремонтного етапу та його перевірки.
✔️ Чи прибираєте будівельне сміття після робіт?
Так, ми прибираємо все будівельне сміття після ремонтних та оздоблювальних робіт. У також є окрема послуга ✔️Прибирання після ремонту.
️✔️ Чи можна замовити швидкий розрахунок вартості проекту?
Так, замовити безкоштовну консультацію можна за телефоном або у формі зворотнього зв'язку.
️✔️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.




  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram