Електромонтажні роботи Львів

Абсолютно всі знають як і вміють поміняти лампочку. Але на цьому, навички у більшості закінчуються. Та часто в домі можуть виникати проблеми з електроприладами: іскрить вимикач, не працюють розетки, вибиває автомат та інше – в такому разі вам просто необхідною стане допомога майстра у Львові.

Електро Монтажні роботи Львів – забезпечують споживачів підключенням до електрики. Сюди зараховуються будь-які послуги, що пов’язані з напругою.

Навіть в нових львівських квартирах та будівлях трапляються певні негаразди з електрикою чи проводкою загалом. Тому крім звичайних робіт по встановленні чи підключенні світильників, дзвінка, установки домофона, пральної машини та іншого обладнання, необхідна повна заміна прокладки проводки. Варто зазначити, що самостійні роботи по електромонтажу проводки в стіні можуть загрожувати вашому здоров’ю, а можливо і життю. Навіть, якщо ви володієте шкільними знаннями з фізики, це не убезпечить вас від помилки, через яку може зайнятися електропроводка. Тому, якщо ви хотіли зекономити на спеціалісті, «можете влетіти в копієчку» на ремонт будівлі після загоряння.

Послуги електрика Львів від Rbk-Kronos

Коли ви замовляєте електромонтажні роботи Львів, вам зобов’язані надати:

 • проект
 • параметри його виконання
 • затверджений кошторис

Ціна залежить від того, наскільки типовою чи нетиповою буде поставлена задача.

Якісний електромонтажний проект Львів повинен враховувати всі вимоги «правил влаштування електроустановок» (ПВЕ), Державних будівельних норм (ДБН), Державних і галузевих стандартів та інших чинних нормативних документів. При цьому необхідно: правильно визначити категорії електроприймачів і забезпечити відповідну роботу і надійність їх електропостачання; правильно спроектувати схему електропостачання та розрахувати електричні навантаження на всі її елементи; вибрати кабелі та провідники, крім того, визначити способи їх прокладання; правильно вибрати комутаційні апарати та інше електрообладнання; правильно вибрати і розрахувати схеми захисту та автоматики; передбачити, і при необхідності, узгодити з енергопостачальною організацією схему обліку електроенергії. Через усі такі зауваження, розцінки на такі послуги Львів можуть коливатися. Перед тим, як виконавець приступить до електромонтажу, потрібно узгодити термін, прайс та графік робіт.

Перш ніж приступати до електромонтажних робіт Львів, майстер спочатку повинен перевірити стан електропроводки в приміщенні. Часто проводка не відповідає вимогам експлуатації, тому щоб перевірити це, майстер повинен заміряти параметри електронних мереж. Якщо стара проводка не відповідає вимогам її потрібно замінити перед основними маніпуляціями.

Після цього, можна проводити різні типи роботи, які залежно від обсягу, можуть виконувати також в кілька етапів. По закінченню, виявляють і усувають можливі помилки. Далі здійснюються випробування об’єкта у Львові, на якому проводились маніпуляції, після чого проект здається.

Як правило послуги по монтажу складаються з двох етапів. Перший етап проводиться після демонтажних робіт та перепланування. В цей період проводиться механічна розмітка по прокладці кабелів, установка розподільчих шаф та монтажних коробок. Другий етап електромонтажних робіт Львів проводиться безпосередньо по закінченню чистової обробки приміщення. Включає в себе установку світильників, вимикачів, розеток тощо.

Електро-монтажні роботи Львів складаються з:

 1. Демонтажні роботи Львів – полягає у видаленні старих проводів, розеток, вимикачів та електрообладнання. Щоб зробити демонтаж безпечними та уникнути ураження струмом, необхідно відключити живлення на щиті розподілу електроенергії.
 2. Розмітка. На цьому етапі монтажники вивчають прокладку мереж опалення, водопроводу, каналізації, пожежної сигналізації тощо. Після цього на всіх поверхнях позначають місця прокладки кабелів і проводів, установки розеток по шт., світильників та іншого обладнання відповідно до проектної документації. Якщо є потреба, то в проектну документацію вносяться зміни.
 3. Монтажні роботи Львів. У стіні робляться штроби (отвір) (канавки для укладання проводки або труб) для введення кабелів живлення в приміщення. Аби зробити це безпечно, необхідно попередньо зробити прозвонку і пошук прихованої проводки.
 4. Наступним електромонтажним етапом є безпосереднє укладання кабелів та проводів. Існує два варіанти проводки:
  • Відкрита – монтаж такої проводи здійснюється на площини стін і стель, кабелі кріпляться за допомогою клею або спеціальних труб. Найчастіше такий тип використовуються в дачних будинках та технічних приміщеннях.
  • Приховані дії – найбільш безпечний для експлуатації метод, робиться в житлових приміщеннях та офісних будівлях. Цей спосіб полягає в тому, що кабелі прокладають за штробами під шаром штукатурки.
 5. Після цього здійснюється установка електричного обладнання (розеток, вмикачів, світильників тощо).
 6. Потім відбуваються процедури по з’єднанню усіх шнурів та проводів в єдину систему електропостачання.
 7. Проводяться електромонтажні пусконалагоджувальні маніпуляції, аби перевірити електричний ланцюг.

Компанія Rbk-kronos Львів дає гарантію що всі монтажні послуги які будуть виконані, якісно та безпечно для вашого життя та здоров’я.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!