Монтаж опалення Львів

Більшість мешканців давно вже переконалися, що центральне опалення не має потрібної надійності, ефективності та є зовсім не економним. Тому монтаж та установка автономних опалювальних мереж користується все більшим попитом.

Монтаж опалення – один з найважливіших етапів під час будівництва чи капітального ремонту. Комфорт та безпека вашого житла залежать від того, наскільки якісно та професійно проведені роботи з встановлення системи опалення. Вартість самої автономної системи досить висока, тому важливо провести монтаж обігрівальної мережі якісно та надійно. Цю роботу варто довірити професіоналам, які мають відповідну підготовку та досвід у цій галузі. Якісний монтаж та ремонт опалення у Львові за вигідною ціною проводить бригада майстрів RBK Kronos.

Монтаж опалення Львів

Основні види систем опалення

Монтаж опалювальної мережі приватного будинку краще планувати заздалегідь: або при проєктуванні, або на етапі початкового будівництва. Для забезпечення оптимальної температури в кухні або кімнаті проводиться монтаж терморегулятора. Таким чином, можна найбільш раціонально прокласти розводку, здійснити монтаж і підключення котельні та відповідного обладнання. Наразі сучасні технології дозволяють раціонально розміщувати устаткування вже в готових спорудах.

Монтаж труб проводиться за методикою, коли все обладнання вмонтовується в стіни або підлогу. Найбільш вдалим варіантом вважається проведення розводки опалювальних труб у стяжці підлоги. Сучасні технології з опалення дозволяють розробити індивідуальний план з монтажу мережі та обслуговування водопостачання і вентиляції.

Ремонтно-будівельна компанія «РБК Кронос» встановлює такі види систем опалення:
Повітряні.

Сюди належать газові конвектори, електроконвектори та різні типи пічного обігріву. У цих системах відсутні теплоносії, а нагрівання повітря відбувається від самого обігрівача. Тут використовується принцип конвекції повітря: прилад пропускає через розігріті пластини й жалюзі холодне повітря, внаслідок чого він нагрівається і виходить в приміщення вже гарячим. Щоб прискорити обігрів будинку чи квартири, на деяких обігрівачах повітряного типу встановлюють спеціальний вентилятор, що нагнічує повітря.

Водяні.

Найпопулярніший вид обігріву для будинку. Для встановлення такої системи потрібні труби та обігрівач: піч, котел, електрокотел. Побутові котли поділяються на твердопаливні, рідкопаливні, газові, комбіновані, універсальні. Електрокотли бувають ТЕНовими та електродними.

Електричні.

Найпопулярнішим способом опалення за допомогою електрики наразі є тепла підлога з матів з електрокабелем та ІПО. Другий метод — новіший та практичніший, адже плівкову систему можна розмістити на будь-якій бажаній поверхні. Плівкова обігрівальна система може бути як основною, так і поєднуватися з іншими видами систем опалення для будинку.

Вимоги до монтажу систем опалення

Для ефективної роботи системи автономного водопостачання та опалення та уникнення несправностей під час монтажу необхідно дотримуватися певних вимог:

 • дотримуватися правил пожежної безпеки та нормативно-технічної документації законодавства України;
 • ідеально продумати проєкт монтажу, адже помилки в ньому можуть створити небезпеку для людини;
 • правильно підібрати опалювальні радіатори;
 • правильно підібрати об’єм акумулятора, який має співвідноситися з кількістю теплоносія, що є в системі опалення;
 • не допускати звуження діаметрів входу та виходу на радіаторах та опалювальних котлах.

Монтаж опалення у Львові: ціни на встановлення

Вартість на монтаж систем опалення у Львові залежить від типу обраної системи та складності проведених робіт. Варто також зазначити, що розцінки на послугу постійно збільшуються. Це пов’язано з тим, що технології монтажу опалювальної мережі постійно удосконалюються, тому фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації. У результаті замовник не просто отримує якусь дорогу послугу. Це дійсно якісна послуга, що повністю відповідає витратам на неї. Адже сучасні опалювальні системи, правильно встановлені, дозволяють надалі заощаджувати. Замовники помічають це вже тоді, коли отримують перші комунальні квитанції.

Якщо ви вирішили замінити стару систему опалення на нову, більш економну, радимо звернутися до RBK Kronos. Наша компанія пропонує своїм клієнтам наступні послуги щодо монтажу опалення:

 • проєктування опалювальних систем для житлових та офісних приміщень;
 • монтаж різних систем обігріву;
 • встановлення автоматики для систем обігріву та водопостачання;
 • пусконалагоджувальні роботи автономного опалювальної мережі;
 • ремонт вже встановлених обігрівальних мереж.

Усі послуги надаються під ключ, а отже вам не обов’язково контролювати процес монтажу опалення від початку до кінця. Але ви можете бути впевненими, якщо ви довірите своє опалення нам, то воно прослужить вам не один десяток років.

За більш детальною інформацією можна звернутися за телефонами: ☎️ (096) 07-07-507. Також є можливість зробити онлайн-заявку через спеціальну форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами протягом кількох годин, і ви зможете замовити безкоштовний розрахунок вартості кошторису.

Поширені питання

✔️ Які послуги з монтажу опалення ви пропонуєте?
Ми виконуємо монтаж індивідуального опалення, монтаж камінів, радіаторів та теплої підлоги. Займаємось підключенням твердопаливних котлів та промивкою системи опалення. Встановлюємо теплові лічильники.
✔️ Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт з монтажу, підключення та їх перевірки.
️✔️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років на виконані роботи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram