Монтаж камінів

електрокаміни в квартирі Зробити додаткове опалення в квартирі функціональним і в той же час незвичайним дозволяють електричні каміни. Ці пристрої досить просто встановлюються в стіну та підключаються до домашньої мережі, тому є незамінними для тих, хто не хоче перероблювати інтер’єр свого житла для установки традиційного каміну, чистити його, купувати дрова.

Якщо ви мрієте холодного зимового вечора з філіжанкою гарячої кави загорнутися у теплий плед та влаштуватися ближче до вогню, вам потрібно просто зателефонувати в компанію «РБК Кронос». Наші фахівці швидко та якісно встановлюють електрокаміни в квартирі, а також допомагають вибрати відповідну модель обігрівача саме для вашого житла.

Ціна на встановлення камінів в компанії RBK Kronos

Вартість на послугу монтажу камінів залежить від складності приладів і їх схеми підключення до мережі. Ціна моделі буде залежати, звичайно ж, від розмірів, функціональності та потужності обраного вами пристрою. Завдяки універсальній конструкції пристрою можна встановити безпосередньо в стіну, портал чи нішу. Візуально гра полум’я в топці нагадує справжній дров’яний камін. Такий електрокамін має дві основні переваги. Перша — досить одного натискання кнопки, і прилад починає працювати, друга — для установки пристрою не потрібен спеціальний дозвіл.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт з монтажу каміну та їх перевірки.
? Як швидко замовити послугу зі встановлення електрокаміну в квартирі?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати попередню ціну на встановлення камінів у Львові?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити монтаж камінів у Львові

Щоб встановити електрокамін у своїй квартирі, зателефонуйте нам за номерами: ☎️ (066) 833-52-92, ☎️ (063) 993-39-55. Ми працюємо у Львові та Львівській області. Крім того, ви можете замовити безкоштовний обрахунок вартості робіт. Для цього достатньо залишити свої контакти через спеціальну форму онлайн. Наш менеджер зателефонує вам для уточнення всіх подробиць.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.