Лакування паркету

Лакування паркету є остаточним етапом паркетних робіт, що надає завершеного вигляду підлоговому покриттю і створює міцний захист від зовнішнього впливу надалі. На зачищений і відшліфований паркет відразу після циклювання просто необхідно нанести захисний шар лаку.

Лакування паркету

Лак захищає від вологи, стирання та випадкових пошкоджень, крім того, підкреслює фактуру натуральної деревини. Зазвичай, наносять не менше трьох шарів лаку: багатошарове лакове покриття створює враження глибини.

Лакування паркету — досить специфічний і трудомісткий процес, що вимагає спеціальних навичок і умінь, акуратності та дотримання технологічних норм. Щоб робота була виконана якісно, краще звернутися до фахівців. Не варто заощаджувати на якості, адже від неї залежить довголіття покриття, самого паркету, а також естетичне сприйняття паркетної підлоги в цілому.

Лакування підлоги входить в комплексні послуги компанії «РБК Кронос». Наші майстри допоможуть вибрати кращі матеріали, а потім правильно і красиво покриють підлогу лаком.

Ціна на лакування паркету у Львові

Вартість послуги підвищується, якщо необхідно нанести додатковий шар лаку, а також виконати такі види робіт як циклювання та шліфування. Лакування паркетуЛакування матеріалом з високим ступенем зносостійкості коштує дорожче, ніж покриття лаком середнього та малого ступеня стійкості. Такий лак рекомендується вибирати для приміщень з великою щоденною прохідністю. Мінімальна вартість послуги в компанії «РБК Кронос» — 60 грн.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити послугу з лакування паркету в RBK Kronos

Для замовлення послуги та виїзду майстра в будь-який район Львова та Львівської області достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на нашому сайті. Або зробіть замовлення безкоштовного розрахунку вартості робіт через онлайн-форму.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.