Дизайн інтер'єру у Львові

Сучасні будинки робляться за однотипними проектами і зовсім не відображають індивідуальність власника. Кожен хоче, аби його житло імпонувало йому, тому сьогодні дизайн інтер’єру Львів став дуже популярним.

Дизайн квартири у Львові – це не лише гармонійне розташування меблів в приміщенні та побутової техніки іДизайн інтер'єру RBK-Kronos Львів не лише правильний підбір кольорової гамми, форм та текстур, а й гармонійне поєднання комфорту, функціональності та естетичності інтер’єру.

Якщо ви мрієте про ідеальне стильне житло, вам потрібно продумати безліч дрібниць, які підкреслять ваш індивідуальний дизайн квартири або будинку та серед якого ви зможете почувати себе затишно. Звісно, що власноруч зробити це практично неможливо. Для того щоб створити дизайн інтер’єрів у Львові необхідно мати спеціальне програмне забезпечення, освіту та досвід в даній сфері. Тому краще скористатися послугами досвідчених спеціалістів з студії, які з легкістю зможуть втілити усі ваші мрії та фантазії в дизайні інтер’єру приміщення.

Будь-яка квартира, апартаменти, котедж, студія чи навіть офіс потребують сучасного дизайнерського втручання, адже лише професіонал зможе створити там комфортні умови для життя, відпочинку чи роботи.

Сучасний дизайн інтер’єрів

 1. Найважливішим для вас є комфорт та функціональність;
 2. Ви не маєте вільного часу для того, щоб розробляти дизайн самостійно;
 3. Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі;
 4. Хочете мати унікальний та неповторний дизайн;
 5. Плануєте здійснити ремонт старих будинків Львів;
 6. У вас недостатньо засобів на можливі перепланування;
Дизайн кухні

Дехто вважає, що роботи по оформленню приміщення – це легка справа, але це є хибна думка, адже дизайнер інтер’єру має величезний спектр завдань, які він має виконати, аби зробити замовлення ідеально. Ціна на ремонт та дизайн приміщення варіюється в залежності від пакета послуг, що ви обираєте, площі приміщення, умов праці. Не варто економити на дизайнері, адже від його досвідченості залежить затишок вашої кімнати.

Доведено, що правильний вибір кольорів та розташування меблів відіграє чи не найважливішу роль у створенні комфорту та затишку в домі.

Багато замовників не розуміють, для чого потрібен проект дизайна приміщення. Але на справді це дуже важливий етап, адже будинки у Львові мають специфічні планування, тому в ході ремонту можуть виникнути проблема та неполадки. Але схема інтер’єру допоможе чітко побачити майбутній проект, і зрозуміти, як правильно розставити меблі, який стиль використовувати та у яких кольорах оформлювати приміщення. Завдяки цьому, ви зможете уникнути помилок в дизайні та зекономите час та гроші.

Як обрати дизайн інтер’єру?

Фахівці Rbk-Kronos ідуть в ногу з часом пропонуючи клієнтам все нові та нові рішення. Всі проекти від компанії виконані максимально функціонально і абсолютно унікально. Чи то однокімнатна квартира, або тільки дизайн гостинної, ми готові запропонувати неповторний інтер’єр.

Звісно, бажання замовника мають збігатися з функціональними можливостями приміщення. На першому етапі клієнту пропонується класичний макет або розробляється новий, унікальний дизайн квартири Львів. За допомогою досвідченого дизайнера, замовник може втілити в реальність усі свої, навіть найсміливіші ідеї. Щоби все було ідеально, дизайнери інтер’єру мають прислухатися до порад архітекторів та будівельників, адже кожне приміщення у Львові має свої особливості, які обов’язково потрібно враховувати.

Завдяки дизайну проекту укласти кошторис можна ще до початку ремонтних робіт, тому ви можете бути впевнені, що не витратите зайвого під час виконання ремонту.

Розробка дизайн квартир від компанії Rbk-kronos

Проектування дизайну інтер’єру приміщення складається з таких основних етапів:

 1. Замір габаритів, збір усіх відомостей про технічні складові (розміщення несучих стін, комунікацій тощо);
 2. Дизайнер інтерєру з’ясовує всі побажання замовників та враховують під час складання проекту;
 3. Створення декількох «чорнових» варіантів на вибір клієнту;
 4. За допомогою комп’ютерних програм, створюється 3D дизайн. Трьохвимірна візуалізація дозволяє побачити, як будуть виглядати кольори та фактури інтер’єру, і при необхідності – внести певні правки;
 5. На наступному етапі розроблюється проектна документація дизайн інтер’єру і точні креслення. Це найважливіший етап, адже за допомогою нього буде відбувається реалізація проекту. На цьому ж етапі вказується точний план перепланування, розташування меблів та техніки, спосіб обробки стін та підлоги, монтаж систем опалення та електропроводки тощо;
 6. І завершальним етапом є укладання та передача замовнику списку використаних при дизайні матеріалів, меблів та елементів декору, також вказуються кількість, виробники та ціни даних товарів.

Дизайн кімнати Наші дизайнери інтер’єрів допоможуть вам підібрати оздоблювальні матеріали, ліпнину, текстиль, освітлення, керамічну плітку, якісне та гармонійне сантехнічне обладнання, меблі для вашого комфорту та зручності. Весь дизайн узгоджується з клієнтом індивідуально. Дизайн приміщення від Rbk-Kronos рахується завершеним, коли виконані технічні креслення, колажі та візуалізація узгодженні з замовником, та клієнт згоден до співпраці. Для більш повного розкриття проекту, візуалізація виконується з декількох ракурсів. Завдяки цьому створюється цілісний образ приміщення. Компанія Rbk-Kronos гарантує:

 • Виконання деталізованих дизайн – креслень, згідно який реалізується дизайн інтер’єру;
 • Враховуються усі побажання клієнта;
 • Відповідність кінцевого результату дизайн проекту до технічного завдання;
 • За роки роботи компанія Rbk-Kronos має багато вдячних клієнтів.

Творчий колектив Rbk-Kronos – це поєднання досвідчених дизайнерів та архітекторів, які розуміються на зручності та гармонійності кімнати житла. На сайті Rbk-Kronos ви зможете ознайомитись с дизайн роботами фахівців, та звертатись за номер телефону для консультації. Якщо ви приймете рішення замовити сучасний дизайн квартир в нашій компанії, то можете бути впевненні, що ми працюємо без посередників. А наші робітники – професіонали своєї справи, зроблять ваш будинок справжнім втіленням мрій. Для більш детальної інформації по цінах на дизайн проекти приміщень, звертайтесь до менеджерів компанії Rbk-Kronos, консультація безкоштовна.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!