Дизайн інтер’єру у Львові

Сучасні будинки зводяться за однотипними проектами, які взагалі не показують індивідуальність власника. Проте кожен мріє про оселю, у якій жити буде приємно й затишно, де інтер’єр вдало поєднуватиме естетику та практичність. Тому послуга дизайну інтер’єра у Львові має наразі великий попит.

Дизайн квартири – це не лише правильний підбір кольорової гами, форм, текстур та гармонійне розташування меблів і побутової техніки в приміщенні, а й гармонійне поєднання комфорту, функціональності та естетичності інтер’єру.

Якщо ви мрієте про ідеальне стильне житло, варто передбачити безліч дрібниць. Адже саме вони підкреслюють неповторність оселі, в якій вам завжди буде затишно. Однак власноруч зробити це дуже складно.

Дизайн інтер’єру у Львові

Щоб створити власний дизайнерський проект, необхідно мати спеціальні знання та вміння у цій галузі:

 • володіти графічними комп’ютерними програмами;
 • орієнтуватися у мистецьких стилях і напрямках;
 • бути обізнаним у модних тенденціях.

Тому краще скористатися послугами досвідчених спеціалістів дизайнерської студії, які легко та професійно втілюють у життя всі ваші мрії щодо оформлення приміщення та без проблем створять сучасний дизайн вашої квартири.

Квартира, апартаменти, котедж, студія, офіс потребують сучасного дизайнерського втручання. Адже тільки професіонал зможе створити там комфортні умови для життя, відпочинку чи роботи.

Дизайн квартири у Львові: від проектування до реалізації

Проектування дизайну квартири, будинку та іншого приміщення складається з кількох етапів:

 • Заміри приміщення. Фахівці вимірюють габарити, збирають відомості про технічні складові: розміщення несучих стін, комунікації тощо.
 • Побажання клієнтів. Дизайнер з’ясовує, яким бачать замовники своє житло, та враховує це під час складання проекту.
 • Створення кількох чорнових варіантів оформлення інтер’єру. Клієнт може обрати той, який найбільше відповідає його баченню, може внести доповнення.
 • Створення 3D-візуалізації. За допомогою комп’ютерних програм, спеціаліст створює фотозображення майбутнього дизайну. Тривимірна візуалізація дозволяє побачити, як виглядатимуть кольори та фактури інтер’єру. Для більш повного розкриття проекту, візуалізація виконується з декількох ракурсів.
 • Розроблення проектної документації. Дизайнер працює над точними кресленнями. Це найважливіший етап, адже за його допомогою відбуватиметься реалізація проекту. На цьому ж етапі вказується точний план перепланування, розташування меблів та техніки, спосіб обробки стін та підлоги, монтаж систем опалення та електропроводки тощо.
 • Укладання та передача замовнику списку використаних у процесі матеріалів, меблів та елементів декору, також вказуються кількість, виробники та ціни даних товарів.
дизайн інтер’єру львів
Дизайнери ремонтно-будівельної компанії «РБК Кронос» допоможуть підібрати оздоблювальні матеріали, ліпнину, текстиль, освітлення, керамічну плитку, якісне сантехнічне обладнання, комфортні та зручні меблі. Проект дизайну квартири узгоджується з клієнтом індивідуально.Дизайн приміщення від RBK Kronos вважається завершеним, коли виконані технічні креслення, колажі та візуалізація узгодженні з замовником, та клієнт згоден співпрацювати. У нашому колективі працюють досвідчені дизайнери та архітектори, для яких в пріоритеті роботи стоять зручність, комфортність та гармонійність житла.

Сучасний дизайн квартири

На перший погляд, роботи по оформленню квартири чи будинка здаються легкою справою. І часто замовники не розуміють, для чого потрібно створювати дизайн-проект. Проте така думка є хибною, адже дизайнеру доводиться виконувати багато різноманітних завдань, аби замовлення задовольняло всі забаганки клієнта.

Старі будинки у Львові мають специфічні планування, тому в ході ремонту можуть виникнути проблеми з утіленням дизайнерських рішень. Без проекту дизайну квартири також можна очікувати технічні неполадки, які затягнуть увесь ремонтний процес.

Попередня схема інтер’єру допоможе чітко побачити майбутній проект. Ви зрозумієте, який використовуватиметься стиль, у яких відтінках буде оформлена кімната, де стоятимуть меблі. Особливо варто звернути увагу на дизайн стелі, стін, вікон і дверей. Психологи довели, що правильний вибір кольорів та розташування меблів відіграє чи не найважливішу роль у створенні комфорту та затишку в домі.

Завдяки готовому дизайнерському проекту, у вас з’являється можливість:

 • внести власні доповнення;
 • уникнути помилок в оформленні;
 • заощадити час і гроші.

Ціна на ремонт та сучасний дизайн квартири залежить від обраного пакета послуг, площі приміщення та умов праці. Не варто економити на послугах дизайнера, адже від його досвідченості залежить затишок вашої кімнати. Крім того, завдяки дизайну проекту кошторис можна укласти ще до початку ремонтних робіт. Так ви будете впевнені, що не витратите зайвого під час виконання ремонту.

Як правильно обрати дизайн інтер’єру?

Фахівці RBK Kronos ідуть в ногу з часом, пропонуючи клієнтам завжди нові та унікальні рішення. Крім естетичного спрямування, проекти компанії обов’язково націлені на функціональність. Вітальня, однокімнатна квартира чи великий будинок — ми готові запропонувати неповторний інтер’єр для будь-якого розміру приміщення.

До послуг професійного дизайнера також варто звернутися, якщо:

 • найважливішим для вас є комфорт та функціональність;
 • ви не маєте вільного часу для того, щоб розробляти дизайн самостійно;
 • не маєте необхідних знань і навичок в цій справі;
 • хочете мати унікальний та неповторний дизайн;
 • плануєте здійснити ремонт у старому будинку;
 • у вас недостатньо засобів на можливі перепланування.
Дизайн квартири

Разом з дизайнером замовник може втілити в реальність усі свої найсміливіші ідеї. Наші фахівці прагнуть гармонійно поєднати бажання замовника та функціональні можливості кімнати. Клієнту пропонується класичний макет або розробляється новий, унікальний дизайн квартири. Аби все було ідеально, наші дизайнери прислухаються до порад архітекторів та будівельників, тому під час складання проекту враховуються всі особливості будь-якого приміщення у м. Львів.

Компанія RBK Kronos гарантує

 1. Виконання деталізованих дизайнерських креслень, завдяки яким реалізується оформлення інтер’єру.
 2. Врахування всіх побажань клієнтів.
 3. Відповідність кінцевого результату проекту технічному завданню.

Такий підхід у роботі дозволив отримати за дванадцять років роботи понад майже двісті постійних клієнтів.

На сайті компанії представлені зразки дизайнерських проектів наших фахівців, які були вдало реалізовані й здійснили мрії наших клієнтів.

Замовити швидкий розрахунок вартості робіт

Безкоштовну консультацію щодо створення такого проекту «РБК Кронос» можна отримати за телефонами: ☎️ (096) 07-07-507. Наші менеджери також нададуть більш детальну інформацію по цінам на дизайн-проекти приміщень.

Нащі роботи з дизайну інтер’єру

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram