Ремонт вітальні

Вітальня виконує дуже важливу роль у всій квартирі: тут приймають гостей і збираються всі разом під час урочистостей, свят або просто для сімейного відпочинку. Тому в цій кімнаті всім повинно бути приємно, комфортно й затишно. Крім того, вітальня повинна відбивати загальну стилістику житла, його мікроклімат і переваги власників квартири. Перетворити найбільшу кімнату в домі саме на таке приміщення допоможе ремонт вітальні.

Ідеї ремонту вітальні від «РБК Кронос»

Тенденції ремонту вітальні 2020 року — це, насамперед, різноманітність кольорів, форм і стилів. Наразі модним стає не тільки скандинавський, але й більш сміливий декор.

ремонт вітальні

У цьому сезоні будуть панувати яскраві кольори, натуральний камінь і блискучі аксесуари. Трендові оформлення вітальні виконуються в мінімалістичному, класичному стилі та стилі ретро. Переважають сірий і білий відтінки.

Проте, найголовніше для сучасної великої кімнати в домі — це простір. Мініатюрні, камерні кімнатки залишилися в минулому та поступилися місцем просторим приміщенням. І якщо в заміському будинку цього ефекту досягти просто, то в міській малогабаритній квартирі це досить проблемно. Аби розширити візуально простір, можна використати кілька цікавих ідей.

  1. Об’єднання. Кухня-вітальня, їдальня-вітальня — вдалі та функціональні варіанти. Можна також приєднати балкон, передпокій або коридор.
  2. Мінімізація візуального шуму. Чим менше в кімнаті відкритих шаф та полиць для зберігання, настінного декору, тим просторішою вона здається.
  3. Розширення простору. Більше світла, дзеркальних поверхонь, світлі стіни, зміщення «центру ваги» — перевірені лайфхаки візуального збільшення кімнати працюватимуть і надалі.
  4. ремонт вітальні 2020
  5. Додаткові ресурси. Підвіконня може стати затишним місцем для відпочинку й читання, а ніші в стінах допоможуть зберігати речі.

Важливим моментом євроремонту у 2020 році є правильне зонування, адже вітальня повинна бути функціональною. Розподіл на функціональні зони може бути:

  • фізичним: напівперегородки, ширми;
  • візуальним: зонування кольором, оздоблювальними матеріалами, світлом.

Скільки коштує ремонт у вітальні

Якщо грамотно вибрати будматеріали, техніки та методи обробки, то ремонт вітальної кімнати не стане серйозним випробуванням для сімейного бюджету. Вам необхідно просто озвучити свої бажання та розмір бюджету, а наші майстри від компанії «РБК Кронос» зроблять усе можливе, щоб знайти баланс між найкращою якістю, термінами виконання, технікою оздоблення та вартістю.

Ціна сучасного комплексного ремонту вітальні від компанії «РБК Кронос» починається від 2200 грн м/кв.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити сучасний ремонт вітальні у Львові

Замовити ремонт вітальні у квартирі чи будинку дуже просто на нашому сайті. Ви можете зателефонувати нам або ж скористатися онлайн-формою. Перш ніж обговорити умови початку ремонтних робіт, ви можете замовити безкоштовний розрахунок вартості робіт. Залиште свої контактні дані, і наш менеджер вам передзвоне.

Найпопулярніші запитання

🥇 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

🥈 Як швидко замовити сучасний ремонт вітальні у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

🥉 Чи можна розрахувати попередню вартість євроремонту вітальні в квартирі?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️🤗 Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.