Ремонт підлоги

Підлогу ремонтувати потрібно у двох випадках: переїзд в новобудову та капітальний ремонт підлоги через непридатність старого підлогового покриття у старій будівлі. Якщо ступінь зношеності високий, потрібна заміна основи незалежно від її виду. У новобудові теж може знадобитися чорнова та чистова обробка чи заміна всієї конструкції підлоги.

Ремонт підлоги у квартирі чи будинку — процес трудомісткий, тому без фахівців не обійтися. Адже для проведення масштабних, технічно складних робіт необхідні професійні інструменти, спеціальні знання, досвід застосування сучасних матеріалів.Фахівці компанії «РБК Кронос» виконають недорогий ремонт підлоги в старому будинку чи новобудові під ключ, з чітким дотриманням термінів та технології укладання.

ремонт підлоги львів

Як розрахувати вартість ремонту підлоги

Згідно з наявними будівельними правилами, підлога — це конструкція, що складається з декількох елементів (шарів), кожен з яких має власне призначення. Ця конструкція включає:

  • основу: у багатоквартирних будинках — верхня сторона перекриття;
  • стяжку: прошарок, за допомогою якої основа вирівнюється та зміцнюється;
  • прошарок, що скріплює вирівнювальний шар та покриття підлоги;
  • власне підлогове покриття.

Крім зазначених елементів, проєкт також може містити облаштування шарів гідроізоляції та шумоізоляції.

Сукупна ціна на такі роботи включає обраний спосіб вирівнювання підлоги, висоту шару стяжки, необхідність проведення додаткових робіт:

  • шумо- чи гідроізоляції;
  • армування;
  • фінішної підготовки площини.

Не варто забувати про те, що в старих квартирах спочатку потрібно демонтувати старі конструкції. Вартість демонтажу може передбачати винесення сміття, його завантаження та вивезення до місця утилізації.

ремонт підлоги львів
ремонт підлоги
Доставлення будівельних матеріалів, їх підйом також утворюють окрему статтю витрат. Наприклад, для квартири площею 80 кв. м потрібно доставити, розвантажити та скласти у квартирі цементно-піщану суміш, загальна маса якої при шарі стяжки 60 мм в середньому становить майже 10 тонн (250 мішків). Зберігати суміш у квартирі до початку робіт потрібно у мішках в різних кімнатах, рівномірно розподіляючи їх на поверхні перекриття.Співробітники компанії «РБК Кронос» готові виконати замовлення будь-якої складності та обсягу. Мінімальна вартість ремонту підлоги складає 120 грн м/кв. Проте точну ціну може назвати майстер, який виїде на об’єкт та проведе необхідні заміри.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити ремонт підлоги у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
? Чи можна розрахувати попередню вартість ремонту підлоги?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
? Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Замовити сучасний ремонт підлоги у Львові

Якщо ви плануєте замінити старе покриття чи постелити нове, телефонуйте в компанію «РБК Кронос». Ми пропонуємо попередньо розрахувати вартість ремонту підлоги у Львові. Скористайтеся онлайн-формою для замовлення послуги. Наш менеджер зателефонує вам протягом години, щоб з’ясувати усі дані по вашому приміщенню.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.