Шпаклювання відкосів

Привабливість приміщення багато в чому залежить від того, наскільки якісно змонтовані вікна. Тому шпаклювання відкосів є одним з важливих етапів ремонту квартири. Шпаклюють укоси на вікнах за тією ж самою технологією, що й інші поверхні. Для їх обробки використовують міцніші матеріали, ніж для стін і стелі. Адже ця поверхня більше піддається впливу різкого перепаду температур, сонячного світла. І якщо ви хочете, щоб робота була виконана якісно, краще звернутися за послугою до професіоналів «РБК Кронос».

шпаклювання відкосів ціна

Наші майстри володіють усіма тонкощами нанесення розчинів. Роботи починають з очищення поверхні. Потрібно видалити залишки піни, зрізати ножем стару фарбу, видалити шпателем інші дефекти, що залишилися від старих вікон. Поверхню покривають тонким шаром суміші, щоб надалі матеріал не відпадав, а перед шпаклівкою укоси обов’язково грунтують.

Нанесений розчин застигає швидко. Щоб стеля вийшла рівною та гладкою, потрібні певні навички. Потім потрібно почекати, щоб поверхня повністю висохла, але до того моменту, поки на неї не осяде пил. Неабиякої вправності вимагає закладення верхніх відкосів. Для їх вирівнювання часто застосовують гіпсокартон, штукатурку. Завдання для майстра ускладнюється, якщо двері та вікна встановлені не досить якісно. В такому випадку доводиться витрачати більше часу та виявляти більшу майстерність, щоб приховати недоліки.

Ціна на шпаклювання відкосів у Львові

шпаклювання відкосів

Остаточна вартість послуги залежить від початкового стану самих укосів та від встановленого регламентом часу на виконання ремонту. Щоб виконати шпаклівку якісно, необхідна не тільки кваліфікація, а й достатній досвід виконання оздоблювальних робіт. Шпаклювати укоси — це трудомісткий, затяжний, однак дуже важливий етап в рамках обробки приміщень. Ми пропонуємо послугу шпаклювання відкосів у Львові та Львівські області за ціною від 120 грн за квадратний метр.

Замовити послуги зі шпаклювання відкосів в RBK Kronos

Щоб замовити послугу в нашій компанії, зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті rbk-kronos.lviv.ua. Для швидкого безкоштовного розрахунку вартості усіх робіт можна скористатися онлайн-формою. Уведіть в спеціальні поля ім’я та свій телефон і натисніть «Розрахувати». Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години для уточнення інформації.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.