Утеплення фасаду мінватою

Покращити теплові властивості будівлі ефективним і недорогим способом дозволяє утеплення фасаду мінватою. утеплення фасаду мінеральною ватоюДля фасадних робіт використовують особливий різновид мінеральної вати, що суттєво відрізняється від того матеріалу, яким утеплюють приміщення. Головних відмінностей дві: підвищена щільність та здатність відштовхувати вологу. В залежності від сировини, з якої виготовлено матеріал, розрізняють кілька видів мінвати:

  • скловата, де головний компонент — скло;
  • базальтова — з кам’яної породи;
  • шлакова — з доменного шлаку.

Найбільший попит має базальтова вата, яка має оптимальне співвідношення ціни та якості. З точки зору підвищеної кислотності базальтовій поступається шлакова вата. До того ж у неї найвищі показники вбирання вологи. Перед вибором утеплювача проконсультуйтесь зі спеціалістами, адже вата має різну структуру, що дозволяє пристосовувати матеріал до різних конструкцій.

Ціна на утеплення фасаду мінватою у Львові

утеплення фасаду мінватою

Мінеральну вату випускають у вигляді плит та рулонів. Можна обрати різні за розміром та товщиною матеріали. Ці характеристики безпосередньо впливають на вартість. Найчастіше замовляють утеплення за допомогою вати товщиною до 100 мм.

Наша компанія пропонує кваліфіковані послуги обробки фасадів. Ми працюємо з усіма популярними матеріалами, враховуючи мінвату. Вартість послуг стартує від 300 гривень за квадратний метр. На остаточну ціну впливають площа поверхні, складність робіт та професіоналізм майстра.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити утеплення фасадів мінеральною ватою від RBK Kronos

Використовуйте спеціальну онлайн-форму для обрахунку вартості робіт. Проконсультуватись та замовити послуги можна за телефонами: (066)833-52-92, (063) 993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.