Підключення датчиків руху

Терміном «датчик руху» в побуті називають електронний інфрачервоний пристрій, що виявляє присутність і переміщення людини, а потім передає сигнал на прилади освітлення, які автоматично вмикаються. Якщо певний час рух не відбувається, пристрій повідомляє електроприлади, і вони автоматично вимикаються. Завдяки датчику руху для освітлення можна значно заощадити електроенергію.
датчик руху для освітлення

Під’єднати прилад нескладно, адже він аналогічний звичайному вимикачу. Він так само замикає та розмикає електричний ланцюг із послідовно ввімкненим у нього освітлювачем. Однак, якщо неправильно підключити кабель або зробити недостатню ізоляцію, можуть виникнути проблеми з електропостачанням і навіть коротке замикання. Тому краще, якщо цією справою займеться професійний електрик.

Довірити встановлення датчику руху та його підключення можна компанії «РБК Кронос». Наші фахівці виконають свою справу швидко, якісно, надійно.

Ціна на підключення в компанії RBK Kronos

Ціна установки датчиків руху та їхнє підключення буде залежати від кількості точок, складності монтажних робіт, моделі пристрою й терміновості виконання замовлення. Ми пропонуємо виконання послуги від 150 грн.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити підключення датчика руху у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати попередню вартість встановлення датчиків руху для сигналізації?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити підключення датчиків руху у Львові

Щоб замовити монтаж датчика руху для освітлювальних пристроїв, зателефонуйте нам за номерами, вказаними на нашому сайті rbk-kronos.lviv.ua. А якщо бажаєте спочатку дізнатися повну вартість робіт, заповніть онлайн-форму та натисніть «Розрахувати». Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години та розрахує загальну суму саме для вашого випадку. Послуга надається безкоштовно.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.