Промивка системи опалення

Щоб система опалення нормально функціонувала, ніщо не повинно заважати руху теплоносія по каналам. Однак поступова корозія металу всередині труб і радіаторів, кристалізація солей у теплоносії можуть засмітити та забити систему, що знизить її загальну ефективність. Запобігти цьому допоможе регулярна чистка системи опалення з видаленням сторонніх часток з опалювального контуру. Мешканці Львову та Львівської області можуть замовити послугу в ремонтно-будівельній компанії «РБК Кронос».

Ціна на промивку системи опалення від компанії РБК Кронос

чистка системи опалення

Вартість чистки залежить від того, який вид промивки потрібно виконати. Залежно від складності конструкції та від того, наскільки вона засмічена, пропонується декілька варіантів прочистки:

  • механічна;
  • гідрохімічна;
  • гідродинамічна;
  • гідропневматичне;
  • електрогідроімпульсна.

Якщо перші два види не потребують складного обладнання, то інші передбачають відповідний рівень технічного оснащення виконавця. Тому для виконання такого завдання краще запросити фахівців, що виконують роботу швидко та якісно.

Крім того, варто передбачити кошти на придбання спеціальних засобів, які підійдуть саме для вашої квартири чи будинку. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати ефективний засіб та зроблять роботу швидко та якісно.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт з хімічної промивки системи опалення та їх перевірки.
? Як швидко замовити промивку системи опалення у м. Львів?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати попередню ціну чистку системи опалення?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити промивку системи опалення у Львові

Перед чисткою пропонуємо замовити безкоштовний обрахунок вартості робіт. Для цього зателефонуйте нашим менеджерам за номерами, що розміщені в шапці сайту. Або внесіть свої контакти в спеціальну форму нижче та натисніть кнопку «Розрахувати». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.