Укладка ламінату

Ламінат — майже універсальне покриття для підлоги, яке поєднує в собі надійність, естетичність, простоту монтажу, і водночас коштує недорого. Саме тому цей підлоговий матеріал має попит. Однак, щоб підлога служила довго, необхідно знати тонкощі технології укладки ламінату.

Перш ніж стелити ламінат, необхідно перевірити, наскільки рівна основа. Максимально допустиме відхилення — не більш ніж 1-2 мм на метр поверхні. Тільки за такої умови дошки будуть лежати щільно, не прогинатимуться та не скрипітимуть. Більший перепад може призвести до руйнування підлоги, адже дошки можуть тріснути.

Способи укладки ламінату

установка ламінату ціна

Дизайн кімнати може кардинально змінитися від того, яким способом установлено ламінат:

  • Прямий — найпростіший. Дошки кріпляться одна до одної паралельно стіні за допомогою замків. Таке укладання ламінату називають палубним, адже підлога нагадує палубу корабля. Дошки стелять у напрямку від дверей до вікон або стін.
  • Діагональний — досить складний. Ламелі укладаються під кутом біля 45 градусів до стін. Така технологія візуально розширює простір. Проте кількість ламінату при цьому збільшується на 20-30%, ніж при звичайному способі укладання. Робота вимагає особливої ​​акуратності, тому майстри використовують як орієнтир натягнутий шнур і спочатку з’єднують торцеві замки ламелей.
  • Безпороговий — це завдання для справжнього майстра, адже за найменшої помилки доводиться починати всю роботу спочатку. Таку роботу краще довірити тільки висококласному фахівцеві.
  • «Ялинкою» — має оригінальний та елегантний вигляд. Однак звичайні широкі ламелі ламінату не пристосовані до облаштування підлоги у такий спосіб. Для ялинки необхідно придбати матеріал з вузькими дошками та дещо іншою системою замків.

У будь-якому випадку швидко і без помилок таку роботу зможе виконати тільки досвідчений фахівець. Ламінат служитиме вам не один рік, тому не варто заощаджувати на ремонтних роботах.

Ціна на монтаж та встановлення ламінату у Львові

укладка ламінату

Вартість монтажу ламінату зазвичай розраховується за квадратний метр. У компанії «РБК Кронос» ціна починається від 80 гривень і залежить від певних факторів:

  • тип покриття ламінату;
  • технологія настилу;
  • обсяг роботи;
  • професійна підготовка майстра.

Крім того, перед початком роботи потрібно підготувати поверхню підлоги, щоб покриття прослужило не один рік без деформацій.

Замовити послугу з укладки ламінату в RBK Kronos

Замовити установку ламінату за доступними цінами можна на сайті нашої компанії. Зателефонуйте за номером (096)070-75-07 і зв’яжіться з нашим менеджером. Попередньо розрахувати вартість робіт можна в спеціальній онлайн-формі. Послуга безкоштовна.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.