Фарбування стін

Психологи рекомендують хоча б раз на рік змінювати навколо себе інтер’єр, оскільки це найкраще рятує від нудьги та депресії. Зробити іншим зовнішній вигляд житла допомагає фарбування стелі та стін. Крім того, це найекономніший варіант перетворення всього приміщення.

декоративне фарбування стін

І хоча комусь фарбування здається досить простою роботою, не варто починати виконувати її самостійно, якщо ви не маєте такого досвіду. Звичайно, взяти валик та фарбу в руки дуже просто. Однак ніхто не застрахований від складнощів, які чекають на початківця. Фарба може погано лягти на нову поверхню, може лущитись або виявитись дуже густою. На місці щойно нанесеної рівної смуги можуть утворитися патьоки, а вся підлога буде забризканою.

У результаті, замість очікуваного задоволення, ви отримуєте зайві витрати і необхідність робити ремонт знову. Щоб уникнути збитків для приміщення і вашого психологічного стану, зверніться відразу за послугами професіоналів. За допомогою спеціального обладнання і випробуваних технологій нанесення покриття вони швидко впораються з поставленими завданнями.

Ідеї фарбування стін різними кольорами

Фарбування стін багатьом здається досить нудним. Однак, якщо підійти до цього творчо і з фантазією, то можна отримати оригінальний дизайн для вашої кімнати.

фарбування стін водоемульсійною фарбою ціна

Наразі декоративне фарбування стін передбачає використання цілої палітри кольорів. Великий попит має комбіноване фарбування, що надає оригінальності та краси інтер’єру, змінює енергетику, функціональність зон та візуальні розміри простору. Підходить як для малих, так і для габаритних приміщень. Найпопулярнішим варіантом є фарбування двома кольорами.

Дизайнери пропонують зробити акцент на одній стіні, використати горизонтальний поділ, кольорові вставки, смуги, роби, горох, геометричний візерунок тощо.

Якщо ви бажаєте поекспериментувати, не обов’язково виконувати всі роботи водоемульсійною фарбою. Адже сьогодні оригінально оформити інтер’єр можна і фарбами зі спецефектами:

  • з особливими властивостями — здатні накопичувати світло і випромінювати його в темряві або змінювати насиченість кольору в залежності від інтенсивності освітлення;
  • з особливою структурою, що дозволяє застосовувати спеціальні інструменти.

Ціни на фарбування стін у Львові

фарбування стін

Фахівці компанії «РБК Кронос» якісно виконають фарбування стін водоемульсійною, латексною, вапняною фарбою за ціною від 50 грн/м2. Для нанесення фарби наші маляри використовують різні інструменти: щітки, валики або краскопульти, пульверизатори.

Вартість послуги залежить також від того, на якому етапі потрібно виконати фарбування: після штукатурки, повторно чи нанести фінішний шар. Більше інформації можна дізнатися за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Замовити послуги з фарбування стін в компанії RBK Kronos

Зателефонуйте нам вже зараз, щоб якнайшвидше розпочати роботи у вашому приміщенні. Для попереднього безкоштовного розрахунку вартості робіт скористайтеся онлайн-формою. Введіть ім’я та номер телефону, і наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.