Натяжні стелі

Натяжні стелі — різновид фінальної обробки, коли поверхню повністю закривають спеціальним полотном, що фіксується по периметру багетами. У натяжного полотна чимало переваг. З його допомогою можна швидко вирівняти стелю, навіть якщо вона має суттєві дефекти. При цьому майже не створюється додаткового навантаження на базове перекриття. Загальна вага конструкції незначна, матеріал дозволяє встановлювати додаткове освітлення.

Види натяжних стель

Полотно натяжної стелі виготовляють з двох типів матеріалів: безшовна тканина та термоплівка ПВХ. Ширина рулону ПВХ — від 1,8 до 3,2 м, і якщо приміщення ширше, два полотна зварюють за допомогою спеціального обладнання, щоб утворити суцільну поверхню. За технологію, чим ширше полотно, тим воно товще, тому ми радимо вибирати ПВХ-стелі в рулонах до 1,8 м. Полівінілхлорид дозволяє надавати поверхні будь-якого кольору та фактури.

Дизайн тканинних стель обмежений, адже вони виготовлені з синтетичного полотна, схожого за властивостями на брезент. Проте цей різновид обробки вирізняється чудовими практичними якостями: матеріал не псується під впливом високих та низьких температур, стійкий до проколів. Якщо вас затоплять сусіди зверху, на відміну від ПВХ, тканина не дозволить утворитись «бульбашці», і вода рівномірно розтечеться натяжним полотном. Не буде на поверхні й швів, адже ширина рулону — до 5,2 м.

Залежно від дизайну натяжні стелі можуть бути:

натяжні стелі ціна за квадратний метр
 • глянцеві й матові;
 • непрозорі та напівпрозорі;
 • однотонні та з малюнками;
 • перламутрові та з металічним блиском.

Якщо треба візуально збільшити висоту стелі, дизайнери радять вибирати світлі кольори полотна, глянцеві, напівглянцеві або перламутрові фактури. Матове полотно може майстерно імітувати інший тип матеріалів, наприклад: мармур, фарбу або дерево. Найпопулярніша фактура — глянець, вона створює дзеркальну поверхню. Якщо подобається глянцевий ефект, але не хочеться мати над головою величезне люстро, радимо напівглянцеві, перламутрові або металічні матеріали.

Яка ціна натяжної стелі в РБК-Кронос

Остаточна вартість установки натяжних стель залежить від кількох факторів:

натяжні стелі
 • площа стелі;
 • тип полотна;
 • складність робіт;
 • додаткові послуги.

Стеля з підсвіткою буде дорожчою від класичного дизайну. Фахівці компанії «РБК Кронос» виконають монтаж натяжних стель за ціною від 300 гривень за квадратний метр. Щоб розрахувати, скільки коштує ваш варіант обробки, використовуйте форму «Швидкий розрахунок вартості робіт» або залиште заявку на сайті. Ми зв’яжемося з вами для консультації.

Замовити монтаж натяжної стелі у Львові

Наша компанія гарантує високу якість і пунктуальність виконання ремонту. З кожним замовником ми підписуємо договір, в якому вказуємо терміни та вартість послуг. Щоб безкоштовно проконсультуватися з майстрами або замовити монтаж стелі, лишайте заявку на сайті або телефонуйте: ☎️ (066) 833-52-92, ☎️ (063) 993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram