Монтаж плінтуса у Львові

Монтаж плінтуса — завершальний етап оздоблювальних робіт у приміщенні. Плінтус використовують для того, щоб надати приміщенню естетичний вигляд. Він дозволяє не тільки прикрасити приміщення, але і заховати стики, які виникають між стелею та стіною, або між стіною та підлогою.

Перш ніж розпочати роботу, необхідно підібрати плінтус, який найкраще підійде до вашого підлогового покриття, провести заміри, а також підготувати необхідний для установки інструмент. Тому найкращий варіант — монтаж, виконаний професіоналами.

монтаж плінтуса ціна львів

Плінтус виготовляють з таких матеріалів:

  • дерево — використовується як недорогий шпон і дорогі породи дерева, матеріал погано витримує вплив вологи, найдорожчий варіант;
  • поліуретан — мають пристойний вигляд, можна фарбувати в потрібний колір;
  • пластик — найбільш функціональні вироби, добре переносять вплив вологи, за ними легко виглядати, велика палітра кольорів, бюджетний варіант.

Перевагою пластикових плінтусів є наявність порожнистого каналу, куди можна заховати дроти. Однак для такого матеріалу потрібно додатково придбати сполучні переходи, куточки, заглушки.

Звичайно, можна спробувати виконати роботу самостійно. Однак, щоб уникнути зайвих проблем, краще звернутися до фахівців, які мають необхідний інструмент та відповідний досвід роботи. Такі майстри працюють в ремонтно-будівельній компанії «РБК Кронос».

монтаж плінтуса ціна львів

Ми виконуємо роботу за кілька етапів:

  1. Замовлення послуги за телефоном.
  2. Виїзд майстра на ваш об’єкт.
  3. Встановлення плінтуса.
  4. Перевірка роботи замовником.
  5. Оплата послуги.

Ціна на монтаж плінтуса у Львові

Монтаж плінтуса за доступними цінами у Львові можна замовити в ремонтно-будівельній компанії «РБК Кронос». Наші майстри встановлять плінтус від 50 грн за погонний метр. У цю вартість входить виїзд фахівця, який визначає найкращий спосіб кріплення, обсяг робіт та складає калькуляцію вартості.

Замовити послугу зі встановлення плінтусів в RBK Kronos

Щоб замовити послугу, достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на нашому сайті. Для попереднього безкоштовного розрахунку вартості робіт ви можете скористатися онлайн-формою. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.