Штукатурка стін

Штукатурні роботи потрібні для початкового вирівнювання стін або для надання їм певної форми, фактури. Більшість будівельних сумішей для штукатурки містять в основі гіпс або цемент, їх наносять у три шари:

  • підготовчий: щільно, без пропусків, розпилюють рідкий цементно-піщаний розчин;
  • основний шар або грунт: має консистенцію тіста, склад залежить від виду штукатурки;
  • фінішний або накривка: наносять на грунт, який встиг схопитися, після чого ще вологу накривку затирають, щоб вирівняти поверхню.

Види штукатурки стін

Штукатурка може бути стартовою (чорновою) або фінішною (декоративною). Декоративна обробка стін – окремий вид робіт, який виконується на фінальному етапі ремонту приміщень. Вона не лише вирівнює поверхню, але надає їй гарного, естетичного вигляду. Штукатурний розчин може бути призначений лише для внутрішнього нанесення або для зовнішнього, вуличного використання.

штукатурка стін ціна

В залежності від технології штукатурка буває мокрою або сухою. Мокру штукатурку також називають монолітною, тому що вона наноситься суцільним шаром на стіни, це найпоширеніший вид обробки поверхонь. Суха штукатурка – це окремі листи, виготовлені на заводі, які монтують на стіни.

Класифікують штукатурні роботи також за рівнем якості:

  • прості: середня товщина шару не нормується;
  • покращені: кожен шар товщиною до 5 мм, а якщо розчин вапняно-гіпсовий — до 7 мм;
  • високоякісні: технологія вимагає використання під час штукатурки маяків, середня загальна товщина — 20 мм, а для підсилення міцності використовують каркас. Ми працюємо саме з цією технологією.

Штукатурка стін від «РБК Кронос»: розрахунок ціни

штукатурні роботи

Вартість послуг залежить від багатьох факторів: площі поверхонь, складності та терміновості робіт, обраного замовником типу штукатурки. Компанія RBK Kronos надає високоякісні послуги з ремонту приміщень, ми працюємо за договором, у якому вказуємо обсяг і вартість робіт. На сайті зазначені актуальні розцінки. Щоб зорієнтуватися, скільки коштує штукатурка стін, використовуйте форму «Швидкий розрахунок вартості робіт» або зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сторінці.

Які фактори можуть збільшити вартість? Наприклад, у вологих приміщеннях застосовують лише цементно-піщані матеріали разом з оцинкованою сіткою. Це коштує трохи дорожче від штукатурки без використання сітки для армування.

Як замовити штукатурні роботи у Львові

Залиште свої дані на сайті, і ми зателефонуємо, щоб прийняти запит і уточнити деталі. Ви можете зв’язатись з нами за номерами: ☎️ (066) 833-52-92, ☎️ (063) 993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.