Встановлення міжкімнатних дверей

 

Встановлення дверей

Міжкімнатні двері надають квартирі шарм та елегантність. Вони виробляються з різних матеріалів – дерева, заліза та пластика, проте у квартирах та домах найпопулярнішими є дерев’яні двері міжкімнатні. Розглянемо, як встановити міжкімнатні двері власноруч.

Як встановити міжкімнатні двері самому: які інструменти та матеріали вам потрібні

Щоб здійснити встановлення дверей (Львів), вам будуть потрібні інструменти та розхідні матеріали:

 1. Монтажна піна (1 балону вистачає на 3-4 дверних блоків).
 2. Гвинти, саморізи для скріплення дерев’яних елементів між собою, та анкери чи великі саморізи/гвинти для прикріплення дверної коробки до стіни.
 3. Клини для фіксації дверної коробки у дверному отворі при вирівнюванні під час встановлення.
 4. Клини можна буде виготовити тут же на місці з тих матеріалів, що залишаться після відрізання коробу дверей та наличників.
 5. Шуруповерт чи ручна викрутка.
 6. Будівельний рівень (бажано довгий).
 7. Пила по дереву ручна чи кругова механічна пила.
 8. Спеціальний кут у 45° для зрізання наличників.
 9. Стамеска чи спеціального призначення шліфувальний інструмент для петель.
 10. Молоток.

Як правильно встановити міжкімнатні двері: процес

 1. Спочатку потрібно відміряти довжину складових дверей: вертикальних та горизонтальної частин. Вони повинні мати по 1-2 см відстані від рівня стіни з усіх боків. Після відрізання, ви можете їх з’єднати під кутом 90° (тоді це буде надавати додаткову міць усій конструкції) чи під 45° (тоді потрібно буде знати, як правильно відрізати та з’єднувати елементи).
 2. Поставте коробку дверей міжкімнатних у отвір та перевірте, що ви зібрали їх вірно. Після цього намітьте, де будуть дверні петлі. Краще за всього їх робити не менш ніж у 20 см від підлоги та від верхнього краю.
 3. Намітьте місце для петель, обведіть контуром та використайте чи спеціальний шліфувальний інструмент, що заглибиться у дерево на строго регламентовану глибину петлі чи використайте стамеску та молоток для ручного зачищення потрібної вам площі. При цьому майте на увазі, що дверна коробка має стояти на підлозі, а сама нижня частина дверей має бути вище ніж рівень підлоги на 5-10 мм.
 4. Потім для встановлення міжкімнатних дверей прикладіть петлі та висвердліть отвори для саморізів. Для надійного кріплення коробки до стін також просвердліть отвори для саморізів чи шурупів (2-3 отвори) у кожній з петель, на іншій стороні від місць отворів, наскрізь.
 5. Поставте коробку дверей у отвір та виставте її повністю рівно по вертикалі та горизонталі, використовуючи для цього будівельний рівень. Для фіксації установки коробки у потрібному положенні використовуйте клини.
 6. Прикріпіть коробку до стіни саморізами чи шурупами. Залийте у проміжок між стіною та коробкою монтажну піну з обох сторін так, щоб вона повністю заповнила усі отвори. Піна має повністю висохнути. Зріжте її остатки будівельним ножем.
 7. Відріжте наличники та встановіть їх на двері так, щоб вони закривали торцеву частину.

Тепер ви знаєте, як встановити двері. Звісно, тут описано як встановити двері міжкімнатні звичайні, а не як встановити міжкімнатні двері купе, бо вони мають геть інший процес.

Щодо питання скільки коштує встановити міжкімнатні двері, то при встановленні дверей власноруч вам не потрібно буде враховувати вартість робіт, тоді як при звернені до відповідної організації у Львові – потрібно. Бажаєте, щоб при установці не було задач, що не можна вирішити? Звертайтсь до Rbk-Kronos та ми зробимо все як найкраще.

Telegram
Viber
Messenger
Instagram