Свердління отворів

Розчин бетону та його підвиди досить міцні будівельні продукти через їх будову та використані складові, й свердлити їх складно. У процесі роботи обладнання постійно натикається на тверді місця, які можуть навіть пошкодити свердла. Однак ніколи не варто починати роботу, поки не буде виконана розмітка на виробі, на якому потрібно зробити отвори.

алмазне буріння отворів ціна

Не має значення, який тип інструменту буде використано для свердління. Завжди потрібно дотримуватися технології. Спочатку необхідно переключитимкнути апарат на маленькі обороти, і в такому стані просвердлити невелике заглиблення. А потім можна додати обладнанню оборотів та перемкнути в ударний стан. У будь-якому випадку цю справу краще доручити фахівцю, який виконає роботу максимально точно.

Компанія «РБК Кронос» надає послуги перфораторного та алмазного буріння отворів за доступними цінами. А головне, що ви залишитесь задоволеними якістю роботи.

Ціни на свердління отворів у Львові

Завдяки сучасній продуктивній техніці та висококваліфікованому персоналу, ми виконуємо алмазне свердління (алмазне буріння) отворів в залізобетоні з будь-яким ступенем армування, бетоні, асфальті, натуральному камені та інших твердих будівельних матеріалах. Діаметри отворів від 6 до 1000 мм.

Обов’язкові технічні умови для проведення робіт з алмазного свердління:

свердління отворів в бетоні ціна
  • підключення до електрики 220 В (не менше 2 кВт);
  • доступ до чистої (водопровідної) води не далі 50 метрів;
  • точні розміри місць свердління;
  • для роботи вище 2 метрів — поміст, ліси тощо;
  • чисте робоче місце без зайвих речей і сміття;
  • прибирання після свердління не входить у вартість послуги.

Алмазне свердління може проводитися в горизонтальній і вертикальній площинах з будь-якими кутами нахилу, а також в стелі. Вартість свердлильних робіт формується з різних умов та вимог клієнта. За роки роботи на ринку ми давно визначили свій принцип формування ціни. У нас можна замовити цю послугу від 300 грн.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити свердління отворів у м. Львів?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати ціну на буріння отворів в бетоні?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити послугу з буріння отворів в компанії RBK Kronos

Щоб замовити послугу свердління отворів в бетоні, асфальті каменю та дізнатися точну ціну, достатньо зателефонувати нам за номерами, вказаними на нашому сайті. Розрахувати загальну вартість робіт ще до початку робіт ви можете безкоштовно на нашому сайті. Введіть свої контактні дані у поля спеціальної форми та натисніть «Розрахувати». Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години для виконання послуги.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.