Циклювання паркету у Львові

Циклювання є обов’язковою частиною паркетних робіт, які дозволяють не тільки відновити естетичний вигляд, але й подовжити термін експлуатації дерев’яного підлогового покриття. Такий вид роботи особливо популярний в заміських і дачних будинках.

Процедура проводиться у такий же спосіб, як і шліфування паркету. Спочатку спеціальним обладнанням знімається верхній пошкоджений шар паркету, потім шпаклюються отвори в підлозі. Після того, як підлога підсохне, приміщення очищається від сміття і виконується циклювання, яке робить поверхню гладкою. Покриття покривається воском або лаком для яскравості, блиску.

циклювання паркету львів

Після обробки дерев’яне покриття виглядає як нове:

  • відновлюється первісний колір;
  • проявляється малюнок дерева;
  • зникають великі нерівності, тріщини, дрібні шорсткості — підлога стає ідеально гладкою;
  • поверхня отримує рівномірний блиск.

Роботи виконуються за допомогою спеціальної ручної циклі або циклювальної машини. Остання — досить дорогий інструмент, і купувати його тільки для того, щоб скористатися ним усього раз, безглуздо. Краще звернутися до фахівців компанії «РБК Кронос», які мають чималий досвід виконання паркетних робіт, тому швидко та якісно виконують циклювання паркету у Львові та Львівській області.

Технологія циклювання паркету

Перш ніж розпочати циклювальні роботи, потрібно як слід підготуватися:

циклювання підлоги львів
  • винести всі меблі з кімнати;
  • плінтуса просто демонтувати;
  • прибрати сміття.

Для полегшення роботи паркет потрібно зволожити з пульверизатора. Починати роботу краще бажано від середини приміщення, просуваючись до стін. Кожну смугу необхідно проходити безперервно від початку до кінця вздовж волокон двічі: в одному та зворотному напрямку.

Ручна цикля — процес важкий та нудний, може затягнутися на кілька днів. За допомогою спеціальної машини процес проходить значно швидше. Після цього потрібно відшліфувати підлогу та покрити її лаком.

Кути та важкодоступні місця циклювати варто за допомогою кутової машини, не варто використовувати стрічкову машинку в тому місці, для якого вона не призначена.

У разі, якщо ви пропустили маленьку шорсткість або тріщину, найкраще буде обробити цю міні-ділянку вручну за допомогою того ж жорсткого наждачного паперу.

Ціна на циклювання паркету у Львові

Процедуру циклювання необхідно проводити не рідше, ніж раз у п’ять-десять років, залежно від стану лаку та кількості шарів. Вартість циклювання укладеного паркету невисока. Містить в собі також ціну покриття лаком або олією. Компанія RBK Kronos пропонує виконання послуги від 40 грн за квадратний метр. Наші майстри спочатку виконують оцінку підлогового покриття, проводять заміри, а потім переходять до реставрації паркету.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити циклювання паркету у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати ціну на циклювання паркету?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Замовити послугу з циклювання паркету в RBK Kronos

Послугу циклювання підлоги у Львові можна замовити за телефоном нашої фірми, який вказано на нашому сайті. Або ж скористатися онлайн-формою для швидкого розрахунку вартості робіт.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.