Підвісні стелі

Підвісна стеля — це набір конструктивних елементів, що кріпляться до основного перекриття за допомогою жорсткого металевого або дерев’яного каркаса. Відмітна риса підвісних перекриттів — практичність. Сучасні матеріали не вимагають догляду, тому що покриті пиловідштовхуючим шаром.

Якщо дотримуватися заходів безпеки, термін служби досить тривалий. Ще один важливий аспект — можливість монтажу в конструкцію великої кількості точкових світильників, люстр, світлодіодного підсвічування.Для встановлення підвісних потолків (стелі) потрібно не лише багато часу, але й певних навичок. Тому самостійно займатися подібною роботою просто не має сенсу. Якщо потрібно провести монтаж підвісної стелі, звертайтеся за допомогою до фахівців компанії «РБК Кронос». У нас працюють професіонали своєї справи, які виконають свою роботу швидко, якісно, і не залишать після себе бруду.

підвісні стелі

Види підвісних стель

Залежно від типу використовуваного каркаса і матеріалу, підвісні стелі діляться на кілька груп:
підвісні стелі з гіпсокартону

 1. Модульні. Складаються з безлічі взаємозалежних елементів, що виготовляються з різних матеріалів: касет, рейок, панелей. Простий монтаж — кожен модуль може бути замінений окремо.
 2. Плитково-панельні. Виготовляють з м’якого і пластичного волокна — мінеральної або пористої скловати, дерева, металу. Використовується в оздобленні офісів, торгових приміщень, магазинів і розважальних центрів. Простий і легкий монтаж, що точно повторює особливості периметра.
 3. Рейкові. Виготовляються з рейок прямокутної форми. Матеріал: пластик, алюміній або метал. З’єднуються загнутими краями. Найбільш поширені розміри: ширина — 10 см, довжина — 4 м. Використовуються в офісах і на торгових майданчиках, що мають криволінійне перекриття.
 4. Касетні. Застосовуються профілі з металу, що мають форму літери «Т». На них накладаються касетні або плиткові модулі. Перевага — можливість точно повторити габарити та форми приміщення. Матеріали: гіпс, скло, дерево, метал.
 5. Ґратчасті. Відрізняються наявністю спеціальних осередків, закритих фоновою підкладкою з одного боку. Типи таких стель: Гріліато, Армстронг. Стандартний розмір комірки — 60х60 см.
 6. Пластикові ПВХ. Перевага — бюджетна вартість. Використовують у ванних кімнатах, на кухнях, балконах і коридорах. Не вибагливі у догляді, досить легко миються змоченою у воді серветкою.
 7. Підвісні стелі з гіпсокартону. Види: однорівневі та дворівневі. Останній вид передбачає створення конструкції, що складається з декількох елементів в різних площинах. Часто встановлюються з підсвіткою.

Яка ціна підвісної стелі в «РБК Кронос»

підвісні потолки

На вартість монтажу підвісної стелі впливають такі фактори:

 • габарити та конфігурація приміщення;
 • висота конструкції;
 • використані матеріали;
 • необхідність додаткових робіт.

Точну вартість виконання робіт можна дізнатися після виїзду майстра на об’єкт, який складає кошторис. Послуга абсолютно безкоштовна.

Замовити монтаж підвісної стелі у Львові

Замовити послугу в «РБК Кронос» можна за телефоном, вказаним на сайті компанії. Щоб попередньо дізнатись скільки коштує уся робота встановлення підвісної стелі, скористайтеся онлайн-формою.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.