Ремонт спальні в сучасному стилі

Спальня — особливе місце у будинку або квартирі, яке має бути надзвичайно затишним, забезпечувати мешканцям житла комфортний відпочинок та спокійний сон. Тому ремонт спальні вимагає комплексного підходу, ретельного планування дизайну та розміщення меблів, зваженого вибору стилістичних рішень.

У цій статті ми розповімо, з чого слід розпочинати ремонт та на що варто розраховувати, виконуючи роботи своїми руками або залучаючи до оформлення та оздоблення кімнати фахівців.

Сучасний ремонт спальні

Ідеї для ремонту спальні

Перший крок при будь-якому ремонті — оцінити початковий стан приміщення та зрозуміти обсяг майбутніх робіт. Наступний — зважити свої фінансові можливості й обрати найдоречніший варіант ремонту:

бюджетний косметичний ремонт, який передбачає лише оновлення оздоблення;
капітальний ремонт спальні, що включає вирівнювання поверхонь, монтаж перегородок, заміну електрокомунікацій, покриття для підлоги тощо.

Якщо гаманець дозволяє, можна обрати євроремонт спальні, для якого використовують найсучасніші матеріали та технології.

А ідеї планування й оздоблення ви завжди знайдете в дизайнерських каталогах та на сайтах фірм, які займаються розробкою дизайн-проєктів та ремонтами. Можна також одразу звернутися до такої компанії та замовити дизайнерський ремонт спальні під ключ.

Капітальний ремонт спальні

Який стиль інтер’єру обрати

Незалежно від того, займатиметеся ви плануванням та ремонтом спальні власноруч чи звернетеся до професіоналів, вирішувати, у якій стилістиці буде кімната, доведеться саме вам. Тому ми дамо вам кілька порад.

Обираючи стиль, в першу чергу, зверніть увагу на площу кімнати. Ідеальний вибір для маленької спальні — мінімалізм. Для цього стилю характерними є:

  • ✓ нейтральні, переважно світлі кольори (не більше 2–3 відтінків);
  • ✓ мінімум меблів та фурнітури;
  • ✓ прості форми.
Ці ознаки тою чи іншою мірою притаманні японському та скандинавському стилям, які також підійдуть для створення дизайну маленької спальні. Серед яскравих особливостей японського стилю слід відзначити:

  • ✓ низьке ліжко, яке є центральним елементом кімнати;
  • ✓ дерев’яні рейки на стелі, стінах;
  • ✓ ширма у вигляді решітки;
  • ✓ природні кольори — бежевий, кремовий, коричневий (популярними є «кольори давності» — у земляно-глиняній палітрі, з потертістю);
  • ✓ декор у вигляді журавлів, сакури, розпис ієрогліфами.
Спальня в стилі мінімалізм
Спальня в японському стилі

Скандинавський стиль також вирізняється стриманістю та лаконічністю. Для нього характерні світлі, переважно холодні кольори стін та стелі. Меблі з натуральної деревини мають мінімум декоративних елементів. Важливими ознаками стилю є багато природного світла та наявність у приміщенні яскравих акцентів — подушок, текстилю, абажурів світильників.

Розкішну класику у спальні можуть собі дозволити власники великого приміщення. Перевагою стилю є можливість не витрачати час на підбір окремих предметів меблів, а купити одразу готовий гарнітур. Якісні класичні меблі та матеріали для оздоблення коштують недешево, проте вони ніколи не виходять с моди та можуть слугувати багато років.

Спальня у класичному стилі

Основні етапи ремонту спальні

Якщо ви плануєте капітальний або євроремонт, без допомоги фахівців обійтися буде важко. Підготовка та здійснення робіт відбуваються зазвичай у такій послідовності.

1. Обговорення ваших побажань та бюджету.
2. Створення дизайн-проєкту. Дизайнер складає плани та креслення, узгоджує з клієнтом найдрібніші деталі інтер’єру.
3. Вибір матеріалів та підрахування витрат. Якщо сума вийшла зависокою, можна розглядати альтернативні, більш бюджетні варіанти.
4. Заміна вікон (у разі потреби).
5. Демонтаж старих покриттів.
6. Прокладання комунікацій.
7. Проведення оздоблювальних робіт — від стелі до підлоги.

Якщо бажаєте заощадити, можна скласти проєкт самостійно, купити потрібні матеріали та залучати фахівців лише на окремі види робіт. У разі виникнення необхідності у комплексному ремонті квартири, будинку під ключ звертайтеся до RBK-Kronos.

Секрети планування спальні

Секрети планування спальні

Для облаштування спальні у новому житлі обирайте непрохідну кімнату, яка знаходиться щонайближче від санвузлів.
Навіть у маленькому приміщенні намагайтеся залишити простір для вільного переміщення, не перевантажуйте кімнату меблями та аксесуарами. Що вільнішим буде простір, то краще ви почуватиметеся у спальні.
Для комфортного відпочинку подбайте про якісну звукоізоляцію.
Окрім основного джерела освітлення встановіть настінні світильники.
Для оздоблення обирайте лише екологічно чисті та безпечні для здоров’я матеріали.

Відео

Наочна демонстрація процесу допоможе вам зрозуміти, як зробити ремонт у спальні. Чи варто розраховувати лише на власні сили, чи може оптимальним варіантом буде звернення до досвідчених фахівців.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.




    Telegram
    Viber
    Messenger
    Instagram