Монтаж водопостачання та водовідведення (каналізації)

монтаж водопостачання приватного будинку

Щоб забезпечити стабільну та безперебійну подачу води у квартиру чи будинок, необхідно подбати про якісний монтаж трубопроводів системи водопостачання та водовідведення на етапі будівництва або ремонту. Таку роботу варто довірити лише досвідченим фахівцям, які спочатку створюють інженерний проєкт, за яким потім виконують усі наступні роботи.

Наданням подібних послуг займається компанія «РБК Кронос». Ми працюємо на ремонтно-будівельному ринку 12 років, ретельно підходимо до вибору кваліфікованих кадрів, тому наші фахівці виконують всю роботу швидко та якісно.

Етапи монтажу водопостачання в приватному будинку

  1. Розрахунок вартості робіт за телефоном та безкоштовний виїзд інженера на об’єкт у день звернення.
  2. заміна труб водопостачання
  3. Підписання договору. Підписуємо договір на виконання робіт з монтажу водопостачання приватного будинку чи квартири, заміни каналізації із зазначенням термінів, характеристик приміщення й вартості робіт, матеріалів.
  4. Підбір, закупівля та доставка матеріалів на об’єкт (за бажанням клієнта).
  5. Заміна труб водопостачання та водовідведення. Усі роботи проводяться без передоплати. Під час внутрішніх робіт гарантуємо дотримання правил тиші при проведенні будівельних робіт.
  6. Прибирання будівельного сміття. Після монтажу автономного водопроводу, прибираємо будівельне сміття і залишаємо приміщення в чистоті.
  7. Здача виконаних робіт Замовнику, підписання акту приймання-здачі виконаних робіт. Ви оплачуєте вартість робіт за договором.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити заміну труб водопостачання та водовідведення у Львові

Замовити послугу можна за телефонами (066) 833-52-92, (063) 993-39-55. Або скористайтеся онлайн-формою та введіть свої контактні дані для безкоштовного розрахунку вартості робіт.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.