Ремонт балконів у Львові

До процесу ремонту на балконі не можна підходити хаотично. Спочатку варто все продумати, врахувати особливості та специфіку приміщення. Щоб уникнути зайвих витрат, краще одразу замовити дизайнерський проєкт. Грамотно розподіляючи кошти, можна заощадити на різних предметах.

Якщо мрієте збільшити корисний простір у вашій квартирі та користуватися балконом, як житловою кімнатою цілий рік, тоді вам необхідно звернутися до компанії «РБК Кронос». Ми робимо ремонт балконів у Львові та Львівській області під ключ. Просто розкажіть нам, що очікуєте від ремонту. Після затвердження проєкту наші майстри зроблять усе за кілька днів.

ремонт балконів львів

Варіанти та ідеї ремонту балконів від компанії «РБК Кронос»

Насамперед, необхідно вирішити, яким буде балкон: відкритим чи закритим. Варто подумати, що саме ви плануєте робити на балконі: відпочивати, працювати чи просто насолоджуватися краєвидом. Розглянемо варіанти.

Відкритий

Можна швидко опинитися на свіжому повітрі, не виходячи з квартири. Крім традиційної обшивки, загородження можна прикрасити конструкцію оригінальним куванням та живими рослинами. Усе залежить від того, як оформлений фасад вашого багатоквартирного будинку. А також від того, чи бажаєте ви приєднатися до вже наявних варіантів оформлення власного парапету чи виділитися на загальному тлі.
Чудовий вигляд матимуть на такому балконі живі насадження. Однак проводити час на ньому можна лише під час сухої та теплої погоди.

Закритий

Якщо ви вирішили перевести зовнішню частину вашого житла в додаткову житлову площу і вже визначилися з його функціональним призначенням, то вам необхідно засклити, утеплити конструкцію, прокласти електричні системи, вирівняти стіни та підлогу, оздобити стіни, підібрати меблі, аксесуари та декор.

Варто також подбати про гідроізоляцію та встановлення обігрівальних приладів. Одним із найефективніших способів утеплити балкон є встановлення теплої підлоги. Закритий балкон може стати кімнатою для відпочинку, робочим кабінетом, їдальнею. Усе залежить від ваших потреб та бажань.

ремонт балконів львів ціна

Ціни на ремонт балконів у Львові

Загальна вартість ремонту залежить від складності та виду робіт, які потрібно виконати:

  • Без утеплення. Бюджетне декоративне оздоблення поверхонь, які захищають від попадання опадів та надають приємний зовнішній вигляд приміщенню.
  • З утепленням. Включає поєднання з кімнатою, монтаж парапету, утеплення всього приміщення, монтаж освітлення, фінішну обробку поверхонь, настил підлоги та інші роботи.

На вартість також впливають матеріали, вид оздоблення, тип скління. Ремонт балконів у Львові та Львівській області компанія «РБК Кронос» проводить за ціною від 2200 грн/кв.м.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

? Як швидко замовити ремонт балконів у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.

? Чи можна розрахувати попередню ціну на ремонт балкону?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

? Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

Де замовити ремонт балкону в сучасному стилі

Щоби замовити сучасний ремонт балкону в компанії «РБК Кронос», достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Для швидкого розрахунку вартості робіт треба просто заповнити спеціальну форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення інформації. Послуга безкоштовна.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.