Монтаж унітазу та біде

Встановлення унітазу та біде — поширена сантехнічна послуга, що має попит як в новобудовах, так і на вторинному ринку житла. Прилади особистої гігієни схожі за зовнішніми параметрами між собою. Звичайне біде зовні нагадує унітаз, на корпусі якого закріплений змішувач з вентилями холодної та гарячої води. встановлення унітазуВін простий в монтажі, але має один недолік — холодний край корпусу, що робить не зовсім комфортною гігієнічну процедуру. Однак агрегати мають відмінності щодо монтажу. Тому не всі приватні майстри знайомі з особливостями установки біде.

Фахівці компанії «РБК Кронос» мають великий досвід як щодо монтажу класичних унітазів, так і інсталяції біде. Наші фахівці мають з собою всі необхідні якісні інструменти та можуть за необхідності підібрати всі потрібні компоненти для монтажу сантехніки у Львові. Ви без вагань можете довірити установку вбудованих та навісних гігієнічних аксесуарів нашим працівникам.

Ціна на монтаж унітазу в компанії RBK Kronos

Стандартна установка унітазу під ключ включає в себе:

установка біде
 • виїзд сантехніка;
 • демонтаж старого унітазу;
 • монтаж нового унітаза з підключенням до каналізації;
 • складання та регулювання арматури зливного бачка з сифоном;
 • перевірка на можливі протікання.

Складність робіт та вид конструкції впливають на остаточну вартість послуги. У деяких випадках встановлення підвісного унітаза вимагає проведення додаткових робіт, які оплачуються окремо. Дізнатися, скільки коштуватиме заміна унітазу в вашому випадку, ви можете за телефоном у наших операторів. Ми пропонуємо встановлення сантехнічних приладів від 300 грн.

Найпопулярніші запитання

? Як швидко замовити послугу з монтажу біде чи встановлення унітазу?
Замовити послугу чи безкоштовну консультацію можна за телефоном та у формі зворотнього зв’язку.
⚡ Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт зі встановлення та перевірки.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років на виконані роботи.

Як замовити монтаж унітазу та біде у Львові

Щоб замовити послугу монтажу унітазу від компанії «РБК Кронос» та дізнатись остаточну ціну, достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Або заповнити онлайн-форму безкоштовного розрахунку вартості робіт. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом однієї-двох годин.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram