Дизайн дитячої кімнати

Дитяча кімната — це перший особистий простір вашого малюка. Тому важливо, щоб приміщення було облаштоване не лише з максимальною зручністю для дитини. Інтер’єр дитячої повинен бути привабливим, оскільки формування естетичних смаків відбувається саме у дитячі роки. Прекрасне сприйняття навколишнього світу вашою дитиною у майбутньому залежатиме від того, наскільки прекрасним та гармонійним буде оформлено її кімната.

Тут малюк вчиться бути собою, виражати свою індивідуальність. Обов’язково порадьтеся з дитиною щодо питання дизайну кімнати.

Дизайн дитячої кімнати у Львові

Перш ніж розпочати ремонт, необхідно визначити основні критерії, яким повинен відповідати дизайн дитячої кімнати:

Дизайн дитячої кімнати
 • площа приміщення та основні обмеження (якщо такі є), пов’язані з ним;
 • кількість дітей, їх вік, стать, темперамент;
 • особисті смакові уподобання дитини;
 • функціональне навантаження;
 • наявність спільних зон та їх особливості.

Якщо спальня дитяча призначена для одного або двох одностатевих малюків, питання дизайну вирішити легше. А ось оформити дитячу для різностатевих дітей та ще й зі значною різницею у віці буде складніше. У такому випадку краще звернутися за допомогою до фахівця «РБК Кронос». Досвідчений дизайнер нашої компанії завжди починає свою роботу з особистої бесіди з клієнтом, у тому числі й з маленьким. Після цього запропонує вам на вибір кілька варіантів дизайн-проекту для вашого приміщення. І лише потім починає працювати над його реалізацією.

Роботи над дизайн-проектом дитячої кімнати проходять у кілька етапів:

 • проведення замірів приміщення;
 • виконання планування чи перепланування;
 • підбір стилю інтер’єру;
 • планування проєкту освітлення;
 • вибір кольорового рішення;
 • фінальні штрихи — текстиль, сувеніри, іграшки тощо.

Зонування дитячої спальної кімнати

У своїй кімнаті малюк буде не лише відпочивати. Це місце для гри, зустрічі з друзями, підготовки домашніх завдань. Існують прийоми, які дозволяють облаштувати простір для дитини гарно і практично. Звичайно, інтер’єр повинен враховувати вік та стать дитини, його захоплення, що також впливає і на вибір кольорової гами.

Дитячі кімнати дизайн

Правильне зонування у дитячій дозволяє розділити кімнату на зону відпочинку, куточок для творчості з гарним освітленням. Крім того, можна виділити місце з килимом для дитячих ігор. Якщо кімната має невеликі розміри, варто передбачити ніші, вбудовані шафи та меблі-трансформери.

Під час роботи над індивідуальним проєктом дизайнер враховує активність малюка та його потребу у гармонійному фізичному розвитку. Тому в проєкті часто передбачено місце для універсального спортивного куточка.

У будь-якому випадку зонування дитячої кімнати відбувається з урахуванням площі приміщення, висоти стелі, розташування вікон та дверей. Наприклад, від висоти стелі залежить можливість розміщення двох’ярусного ліжка чи корпусних меблів. Геометричні особливості приміщення впливають на те, яким чином будуть розміщені спальні місця, стіл, шафи.

Дизайн маленької кімнати для дітей

Досить часто для дитячої у квартирі виділяється найменша за розмірами кімната. Однак професійний дизайнерський підхід та розумне планування приміщення дозволяють створити ідеальні умови для повноцінного розвитку малюка навіть на маленькій площі. Головне — враховувати основні правила оформлення маленької дитячої кімнати:

Спальня дитяча
 • Кольорова гама. Уникайте темної та надто яскравої палітри. Світлі кольори візуально розширюють простір. Також не варто використовувати в оформленні більш ніж три відтінки. Малюкам до семи років підійдуть яскраві тона, для старших дітей краще використати більш спокійну кольорову гаму.
 • Вертикальні лінії. Щоб кімната здавалась більшою, використовуйте вертикальні меблі, направлені вгору. Однак не варто, щоб стелажі та шафи діставали до стелі. так кімната буде здаватися нижчою.
 • Мінімум деталей. Намагайтесь не навантажувати простір великою кількістю маленьких дрібниць, які просто з’їдять простір. Для дитячих іграшок та інших дрібниць краще передбачити шафки, полички, ящики.

І завжди пам’ятайте, що для оздоблення будь-якої дитячої кімнати потрібно використовувати тільки екологічно чисті матеріали. Адже здоров’я та безпека малюка повинні стояти понад усе.

Замовити дизайн дитячої кімнати у Львові

Довірте створення гарного сучасного дизайну інтер’єру дитячої кімнати ремонтно-будівельній компанії «РБК Кронос». Наші фахівці візьмуть на себе виконання усіх видів робіт: від проведення замірів та створення дизайн-проекту до прибирання кімнати після завершення ремонтних робіт. А також ми подбаємо про вибір якісних будівельних матеріалів за оптимальними цінами та їх доставку.

Щоб зробити індивідуальне замовлення на проведення ремонту в кімнаті для вашого малюка, необхідно лише зателефонувати за номерами: ☎️ (096) 07-07-507, або заповнити онлайн-форму. І наші менеджери зв’яжуться з вами за телефоном, щоб уточнити деталі та оформити безкоштовний обрахунок кошторису.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню розробки дизайну дитячої кімнати та його перевірки.
? Як швидко замовити проект дитячої у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (096) 07-07-507.
⚡ Чи можна розрахувати попередню вартість інтер’єру дитячих кімнат?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.