Дизайн однокімнатної квартири

Однокімнатні квартири мають великий попит на ринку нерухомості. Завдяки невеликій вартості, дозволити собі власне малогабаритне житло може чимало українців. Проте зробити таку оселю одночасно практичною і комфортною буває складно. Тому дизайн однокімнатної квартири потребує особливого підходу. Адже необхідно на великій площі знайти місце для вітальні, спальні, кухні.

Головним завданням маленької квартири є її функціональність. Щоб задовольнити всі потреби господарів, необхідно не лише максимально практично використати кожен квадратний метр, а й знайти додатковий простір. Тому варто звернутися до послуг дизайнера, який професійно підійде до розв’язання основних завдань.

Дизайн однокімнатної квартири

Проєкт однокімнатної квартири

Найкращий спосіб позбавити себе зайвих витрат на ремонт, заощадити час та отримати унікальний інтер’єр — це замовити дизайн-проєкт. У Львові таку послугу надає компанія RBK Kronos. А якщо ви домовляєтеся про капітальний ремонт вашої оселі, то в його вартість будуть входити також послуги дизайнера інтер’єрів.

У своїй роботі дизайнер керується виключно смаками замовника. Готовий інтер’єр повинен втілювати особистість господаря, показувати його власне уявлення про красу та практичність. Тому робота над дизайн-проєктом починається з детального обговорення усіх дрібниць майбутнього інтер’єру.

Дизайн однокімнатної квартири
Далі робота над проєктом будується за наступним алгоритмом:

 • заміри житла та оформлення договору;
 • складання інженерно-технічних креслень;
 • розробка кількох ідей перепланування;
 • візуалізація об’єкту на двох колажах або у тривимірному вигляді;
 • проєктні роботи по оформленню стелі та підлоги;
 • створення схем розташування меблів, освітлювачів, розеток, вимикачів тощо;
 • вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів;
 • проведення ремонтних робіт;
 • здача об’єкту замовнику.

Ідеї планування і дизайну однокімнатної квартири

Насамперед, до чого необхідно прагнути в квартирі з однією кімнатою, це — візуальне розширення простору. Адже навіть велика площа не може зрівнятися з трикімнатною квартирою. Завдання значно ускладнюється, якщо у такій квартирі проживатиме кілька людей, серед яких є діти. Крім того, на дизайн інтер’єру значно впливає кількість квадратних метрів та архітектурні особливості будівлі.

Пропонуємо кілька варіантів планування однокімнатних квартир.

Дизайн однокімнатної хрущовки

Наразі багато сімей і досі проживає у старих будівлях 50-60-х років минулого століття. Грамотно організувати простір у малогабаритній хрущовці дозволить знесення перегородок. В однокімнатній квартирі немає носійних стін, тому їх знесення не спричиняє появу тріщин. Крім того, варто правильно продумати зонування та розміщення меблів. Для цього можна використати ширми, акваріуми, мобільні перегородки, кольорові контрасти.

Квартира-студія

Квартири площею до 50 кв/м сьогодні часто облаштовують під студії. Це дозволяє максимально використати корисний простір.

Планування квартири-студії передбачає такі етапи:

 1. Правильне розташування інженерних комунікацій.
 2. Функціональне зонування простору.
 3. Сучасний стильний дизайн.

Важливо спланувати простір таким чином, щоб задовольнити потреби усіх членів родини. Розцінки на ремонт квартири-студії залежать від типу ремонту та вартості оздоблювальних робіт.

Однокімнатна квартира з дитячою

Професійний підхід планування простору однокімнатної квартири дозволяє створити комфортні умови для проживання сім’ї з дитиною. За допомогою мобільних перегородок, стелажів можна не просто виокремити місце для малюка, а й перетворити однокімнатне житло на двокімнатне.

Квартира з нішею

У малометражних квартирах чудовим варіантом планування стане використання ніші, яка дозволяє розділити приміщення на зони. Часто в алькові розміщують робочий кабінет, спальне місце, відкидний диван, дитячий куточок. Обов’язково потрібно враховувати стилістичне оформлення та особливості конструкцій стаціонарних меблів, які ділитимуть кімнату. Таке житло підійде навіть для трьох членів родини.

Перепланування однокімнатної квартири

Для власника однокімнатної квартири перепланування є особливо актуальним. Та не поспішайте руйнувати все навколо. Якщо можна знайти додаткові вільні метри без демонтажу, обов’язково це використовуйте. Головним чинником перепланування житла є кількість членів родини. Тому варто спочатку з’ясувати, які функції повинна виконувати квартира, а також продумати різні варіанти інтер’єру. Адже в єдиній кімнаті доведеться їсти та спати, працювати та відпочивати.

Зонування.Один з найраціональніших способів використання простору. Досвідчений дизайнер легко створить для вас комфортне й зручне житло. За допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів ваше оселя може стати ще й дуже стильною. Зазвичай фахівці ділять кімнату на такі зони: лаундж (для відпочинку), медіа (ТБ, кінотеатр, аудіосистема), спальня, робоча, гардеробна.

Меблі-трансформери.Є паличками-виручалочками у маленькому приміщенні. Велику популярність мають сьогодні у густонаселених східних країнах. Наразі розкладні меблі все частіше обирають і українці. Наприклад, шафа-трансформер легко перетворюється у двоспальне ліжко, а диван швидко може стати великим столом для гостей.

Системи рухомих перегородок, ширми.Можуть бути у вигляді вітражу, що послужить чудовим декором у кімнаті. Найкращий варіант для тих, хто полюбляє усамітнитись.

Подіум.Служить для відокремлення спального місця. Всередині нього можна зберігати білизну.

Якщо ви вже вирішили зробити дизайн однокімнатної квартири, можна замовити безкоштовний розрахунок кошторису проєкту. Для цього варто лише зателефонувати на номером ☎️ (096) 07-07-507. Або зробити онлайн-замовлення за допомогою спеціальної форми. Менеджери «РБК Кронос» зателефонують вам протягом години для уточнення ваших побажань.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  1
  Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
  2
  Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
  3
  Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
  4
  Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
  5
  Плануєте здійснити ремонт старих будинків
  6
  У вас недостатньо засобів на можливі перепланування
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram