Електромонтажні роботи у Львові

Абсолютно всі знають як і вміють поміняти лампочку. Але на цьому навички електрика у більшості закінчуються. Та часто в домі можуть виникати проблеми з електроприладами: іскрить вимикач, не працюють розетки, вибиває автомат та інше – в такому разі вам просто необхідною стане допомого майстра.

Кабельні і електромонтажні роботи забезпечують споживачів підключенням до електрики. Сюди зараховуються будь-які послуги пов’язані з напругою.

Навіть в нових квартирах та будівлях Львова трапляються певні негаразди з електрикою чи проводкою загалом. Тому крім звичайного встановлення чи підключення світильників, дзвінка, установки домофона, пральної машини та іншого обладнання, необхідна повна заміна прокладки проводки та інші комплексні роботи. Для такої відповідальної справи потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів дуже важливо пошукати відгуки про його роботу. Варто зазначити, що самостійний монтаж проводки в стіні може загрожувати вашому здоров’ю, а можливо і життю. Навіть, якщо ви володієте шкільними знаннями з фізики, це не убезпечить вас від помилки, через яку може зайнятися проводка. Тому, якщо ви хотіли зекономити на спеціалісті, «можете влетіти в копієчку» на ремонт будівлі після загоряння.

Основні етапи електромонтажних робіт

Коли ви замовляєте електромонтажні роботи Львів, вам зобов'язані надати:

  • проект
  • параметри його виконання
  • затверджений кошторис

Ціна залежить від того, наскільки типовою чи нетиповою буде поставлена задача.

Якісний проект повинен враховувати всі вимоги «правил влаштування електроустановок» (ПВЕ), Державних будівельних норм (ДБН), Державних і галузевих стандартів та інших чинних нормативних документів. При цьому необхідно: правильно визначити категорії електроприймачів і забезпечити відповідну надійність їх електропостачання; правильно спроектувати схему електропостачання та розрахувати електричні навантаження на всі її елементи; вибрати кабелі та провідники, крім того, визначити способи їх прокладання; правильно вибрати комутаційні апарати та інше електрообладнання; правильно вибрати і розрахувати схеми захисту та автоматики; передбачити, і при необхідності, узгодити з енергопостачальною організацією схему обліку електроенергії. Через усі вищезазначені причини, розцінки на послуги можуть коливатися. Перед тим, як виконавець приступить до електромонтажу у Львові, потрібно узгодити термін, прайс та графік робіт.

Перш ніж приступати до робіт у Львові, майстер спочатку повинен перевірити стан електропроводки в приміщенні. Часто проводка не відповідає вимогам експлуатації, тому щоб перевірити це, майстер повинен заміряти параметри електромереж. Якщо стара не відповідає вимогам її потрібно замінити перед основними електромонтажними маніпуляціями.

Після цього, можна приступати до власне електромонтажу, який, залежно від обсягу, можуть виконувати також в кілька етапів. По закінченню, виявляють і усувають можливі помилки. Далі здійснюється випробування об'єкта у Львові, на якому проводились маніпуляції, після чого проект здається.

Безкоштовний обрахунок вартості ремонту

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання.

Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!

Залишились питання?
Дзвоніть нам прямо зараз:

+380668335292

або +380639933955. Запрошуємо в офіс за адресою:

м. Львів вул. Водогінна 2.