Дизайн спальні-вітальні в одній кімнаті

Спальня та вітальня в одній кімнаті — найпопулярніший спосіб економії простору маленьких квартирах. Однак це один з найскладніших варіантів об’єднання двох різнофункціональних кімнат. Якщо правильно спланувати простір та підібрати меблі, кімната стане просторою та зручною. Грамотна робота дизайнера дозволить зробити приміщення більш практичним, ніж якщо його розділити на дві кімнати.

Скільки коштує дизайн вітальні-спальні у Львові

спальня і вітальня разом

Почати розробку дизайну сучасної кімнати потрібно з планування інтер’єру. Професійний підхід дизайнерів компанії «РБК Кронос» дозволяє продумати кожну деталь та функціонально використати кожен квадратний метр простору. У стандартну вартість послуги входить розробка дизайн-проекту, демонтаж, вибір матеріалів, усі види необхідних оздоблювальних робіт. Ціна на дизайн такої кімнати починається від 10 доларів за квадратний метр. Крім того, завжди можна замовити інші додаткові послуги, якщо такі будуть потрібними для повної реалізації задуму.

Вітальня і спальня в одній кімнаті передбачає підбір мінімуму меблів, які водночас повинні бути практичними, універсальними та виконувати естетичну функцію. І тут без професійного погляду дизайнера також не обійтися. Довіртеся фахівцю, який точно знає, де і за якою ціною можна придбати те, що необхідно саме вам. Підтримка фахівця протягом усього процесу ремонтних робіт — найкращий спосіб втілити у життя свою мрію.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити розробку інтер’єру вітальні-спальні

Поєднати спальню і вітальню разом вам допоможе ремонтно-будівельна компанія RBK Kronos. Вам потрібно лише зателефонувати за номерами, вказаними на нашому сайті, або заповнити форму нижче. Ми передзвонимо вам протягом години та домовимося про виїзд нашого спеціаліста на об’єкт. Вже на місці майстер проведе заміри та розрахує вартість робіт.

Найпопулярніші запитання

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

💎 Як швидко замовити дизайн спальні-вітальні у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

⚡ Чи можна розрахувати скільки коштує інтер’єр вітальні і спальні в одній кімнаті?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.