Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів – це процедура, яка покращить температуру у приміщенні, стіни якого утеплюються. Взимку стане більш тепло та комфортно, влітку – не так жарко (якщо у вас є така проблема).

Для утеплення фасадів використовуються декілька матеріалів:

 • пінопласт
 • пінополістирол
 • пінополіуретан
 • мінеральна вата
 • скловата
 • тепловер.

Утеплення фасадів пінопластом – найпопулярніше, бо матеріал коштує менше за всіх інших, добре тримає тепло, не просочується водою, легкий, гарний у монтажі та добре тримає форму. Недоліки у нього також є, проте їх дуже мало. По-перше, він займистий та при згоранні виділяє їдкий дим, токсичний для людини. Цей недолік компенсується тим, що під шаром ґрунтовки та декоративного покриття, його майже неможливо підпалити. По-друге, його можуть прогризти гризуни.

Після операції утеплення фасадів (Вінниця чи інше місто України), у квартирі чи приватному будинку температура взимку піднімається на 2°-3°, навіть якщо нічого іншого не робити. А якщо ще утеплити всі існуючі «мостики холоду», зробити внутрішнє утеплення та змінити радіатори на більш сучасні, а вікна – на енергозберігаючі 3-, 5-шарові металопластикові, то температура підніметься ще на 2°-4°. Тобто замість +19 ви отримуєте +26 при тих же самих затратах на поточне опалення.

Утеплення фасадів пінопластом ціна

Пінопласт – це найдешевший з матеріалів для утеплення фасадів, ніколи не потребує зміцнення стін чи то фундаменту, навіть якщо покрити їм усі стіни багатоквартирного будинку. З ним дуже легко працювати, а для його зчеплення з основою існує широкий вибір клейових сумішей. Пінополістирол чи пінополіуретан є його найближчими аналогами, вони коштують дещо дорожче, ніж утеплення фасадів пінопластом у Львові, зате мають більш високі експлуатаційні характеристики. Але ціни на утеплення фасадів, використовуючи згадані матеріали, не будуть надто більшими аніж пінопласт.

Для гарної системи утеплення фасадів потрібно вибирати матеріал не тонший ніж 45 мм, проте краще за всього вибирати 80-100 мм.

Утеплення фасадів Львів

Процес утеплення фасадів альпіністами у Львові виглядає таким чином:

 1. Підготовка стін. Розмітка робочої поверхні.
 2. Встановлення цокольного профілю.
 3. Монтаж обраного матеріалу з використанням клею між ним та стінами, та тарілчастих дюбелів, яких ідеально використовувати по 5 штук на 1 кв.м.
 4. Закладання швів.
 5. Нанесення армуючої сітки.
 6. Штукатурка ти висихання її шару.
 7. Вирівнюючий шар та декоративне оздоблення.

Краще за все проводити роботи за технологією утеплення фасадів мінватою чи іншим матеріалом у таких ідеальних умовах:

 1. Пора року – від ранньої весни (1-2 тижня гарної теплої погоди після останніх холодів).
 2. До +30° С температура.
 3. До 65° відносна вологість.
 4. Середня чи незначна хмарність.
 5. Відсутність значного вітру.

Утеплення фасадів дерев’яних будинків

Пінопласт для утеплення фасадів (ціна залежить від товщини шару) використовується як один з матеріалів для утеплення фасадів. Технологія утеплення фасадів пінопластом, якщо ваш будинок – дерев’яний, є найдешевшим вибором з-поміж інших. Проте скловата чи мінвата додадуть захищеності стін дому від гризунів, що проникають ззовні. А ще мінеральна вата для утеплення фасадів має такі переваги:

 • Має середню щільність (від 100 кг/куб.м);
 • Теплопровідність 0,040 Вт/м*К;
 • Вона не робить «містків холоду» якщо монтувати її правильно;
 • Не горить, не пріє, не набухає вологістю.

Мінвата для утеплення фасадів ціна

Утеплення фасадів мінватою – це найбільш коштовний варіант, проте максимально якісний. Бо мінеральна вата нецікава гризунам, не займиста, трішки менш легко монтується на стіну ніж пінопласт чи пінополістирол, та відмінно тримає тепло. Також мінвата для утеплення фасадів важче за вагою. Ціна на мінеральну вату для утеплення фасадів варіюється в залежності від товщини листа, виробника, ємності упаковки з матеріалом. Компанія Rbk-Kronos також проводить монтаж опалення у Львові.