Монтаж систем опалення у Львові

Більшість мешканців давно вже переконалися, що центральне опалення дуже не надійне, не ефективне, а до того ж і дуже високі ціни. Тому все більшого попиту набирає установка автономних систем.

Монтаж опалення Львів – це один з найосновніших етапів при будівництві чи ремонт під ключ будинку. Комфорт та безпека вашого житла залежать від того, наскільки якісно та професійно проведені монтажні роботи. Саме по собі автономна система коштує досить дорого, тому важливо, щоб усі роботи були проведені якісно і надійно. Враховуючи вищесказане, зрозуміло, що такий важливий процес краще довірити професіоналам, які мають значний досвід в даній сфері.

Найкраще монтаж систем обігріву приватного будинку планувати заздалегідь: або при проектуванні, або на етапі початкового будівництва. Для забезпечення оптимальної температури в кухні або кімнаті встановлюють терморегулятор. Таким чином, можна найбільш раціонально провести розводку і здійснити підключення котельні, а також, відповідного обладнання. Але, на сьогоднішній день, за допомогою передових технологій є можливість раціонально розміщувати обладнання для опалювальне вже в готових спорудах.

Всі труби мають встановлюватися приховано, зазвичай вони вмонтовуються в стіни або підлогу. Найбільш вдалим варіантом вважається проведення розводки труб в стяжці підлоги. Сучасні технології дозволяють розробити індивідуальний план по встановленні та обслуговуванні водопостачання і вентиляції.

ЦІНИ НА МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ У ЛЬВОВІ

В нашій компанії працюють лише висококваліфіковані майстри, монтажники с великим досвідом роботи зможуть впоратися з будь-якою, навіть найскладнішою ситуацією. Завдяки тому, що ми використовуємо лише професіональні інструменти, робота виконується швидше та якісніше, а такі елементи системи, як радіатори, насоси, труби та інші комунікації можна встановити набагато точніше без особливих зусиль. Монтаж опалення виконується згідно з усіма існуючими нормативами та стандартами безпеки.

При встановленні системи автономного водопостачання необхідно дотримуватися ряду вимог, інакше, це може призвести до зниження ефективності роботи та виникнення несправностей:

  • Потрібно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, а також, нормативно-технічної документації законодавства України;
  • Проект монтажу має бути продуманий ідеально, адже помилки в ньому можуть створити небезпеку для людини;
  • Важливо правильно підібрати радіатори. Розрахунки проводяться зважаючи на тепловитрати приміщення;
  • Об’єм акумулятора має співвідноситися з тією кількістю теплоносія, який є в системі;
  • Не допускається звуження діаметрів входу та виходу на радіаторах та котлах;

Повний прайс на монтаж опалення ви можете знайти в каталозі сайту. Також, усі системи сантехніки проводяться під ключ, тобто вам не обов’язково контролювати процес від «А» до «Я». Монтаж опалення у Львові ціни залежать від об’єму виконуваних робіт та їх складності. Але ви можете бути впевненими, якщо ви довірите своє опалення нам, то воно прослужить вам не один десяток років.

види робіт од. виміру вартість грн.
1 монтаж котла т. 1400
2 встановлення і підключення радіаторів опалення т. від 400
3 встановлення та підключення теплої підлоги кв.м 150

Безкоштовний обрахунок вартості ремонту

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання.

Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!

Залишились питання?
Дзвоніть нам прямо зараз:

+380668335292

або +380639933955. Запрошуємо в офіс за адресою:

м. Львів вул. Водогінна 2.