Електромонтажні роботи у Львові

Абсолютно всі знають як і вміють поміняти лампочку. Але на цьому навички електрика у більшості закінчуються. Та часто в домі можуть виникати проблеми з електроприладами: іскрить вимикач, не працюють розетки, вибиває автомат та інше – в такому разі вам просто необхідною стане допомога майстра.

Кабельні і електромонтажні роботи забезпечують споживачів підключенням до електрики. Сюди зараховуються будь-які послуги пов’язані з напругою.

Навіть в нових львівських квартирах та будівлях трапляються певні негаразди з електрикою чи проводкою загалом. Тому крім звичайного встановлення чи підключення світильників, дзвінка, установки домофона, пральної машини та іншого обладнання, необхідна повна заміна прокладки проводки. Варто зазначити, що самостійний монтаж проводки в стіні може загрожувати вашому здоров’ю, а можливо і життю. Навіть, якщо ви володієте шкільними знаннями з фізики, це не убезпечить вас від помилки, через яку може зайнятися електропроводка. Тому, якщо ви хотіли зекономити на спеціалісті, «можете влетіти в копієчку» на ремонт будівлі після загоряння.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ

Коли ви замовляєте електромонтажні роботи Львів, вам зобов'язані надати:

 • проект
 • параметри його виконання
 • затверджений кошторис

Ціна залежить від того, наскільки типовою чи нетиповою буде поставлена задача.

Якісний проект у Львові повинен враховувати всі вимоги «правил влаштування електроустановок» (ПВЕ), Державних будівельних норм (ДБН), Державних і галузевих стандартів та інших чинних нормативних документів. При цьому необхідно: правильно визначити категорії електроприймачів і забезпечити відповідну надійність їх електропостачання; правильно спроектувати схему електропостачання та розрахувати електричні навантаження на всі її елементи; вибрати кабелі та провідники, крім того, визначити способи їх прокладання; правильно вибрати комутаційні апарати та інше електрообладнання; правильно вибрати і розрахувати схеми захисту та автоматики; передбачити, і при необхідності, узгодити з енергопостачальною організацією схему обліку електроенергії. Через усі вищезазначені причини, розцінки можуть коливатися. Перед тим, як виконавець приступить до електромонтажу, потрібно узгодити термін, прайс та графік робіт.

Перш ніж приступати до робіт у Львові, майстер спочатку повинен перевірити стан електропроводки в приміщенні. Часто проводка не відповідає вимогам експлуатації, тому щоб перевірити це, майстер повинен заміряти параметри електромереж. Якщо стара не відповідає вимогам її потрібно замінити перед основними електромонтажними маніпуляціями.

Після цього, можна проводити різні типи роботи, які, залежно від обсягу, можуть виконувати також в кілька етапів. По закінченню, виявляють і усувають можливі помилки. Далі здійснюється випробування об'єкта у Львові, на якому проводились маніпуляції, після чого проект здається.

Як правило електромонтаж складається з двох етапів. Перший етап проводиться після демонтажних робіт та перепланування. В цей період проводиться механічна розмітка по прокладці кабелів, установка розподільчих шаф та монтажних коробок. Другий етап електромонтажа проводиться безпосередньо по закінченню чистової обробки приміщення. Включає в себе установку світильників, вимикачів, розеток тощо.

Електромонтажні роботи Львів складаються з:

 1. Демонтаж – полягає у видаленні старих проводів, розеток, вимикачів та електрообладнання. Щоб зробити демонтаж безпечним та уникнути ураження струмом, необхідно відключити живлення на щиті розподілу електроенергії.
 2. Розмітка. На цьому етапі електромонтажники вивчають прокладку мереж опалення, водопроводу, каналізації, пожежної сигналізації тощо. Після цього на всіх поверхнях позначають місця прокладки кабелів і проводів, установки розеток по шт., світильників та іншого електромонтажного обладнання відповідно до проектної документації у м. Львів. Якщо є потреба, то в проектну документацію вносяться зміни.
 3. Монтажні. У стіні робляться штроби (отвір) (канавки для укладання проводки або труб) для введення кабелів живлення в приміщення. Аби зробити це безпечно, необхідно попередньо зробити прозвонку і пошук прихованої проводки.
 4. Наступним етапом є безпосереднє укладання кабелів та проводів. Існує два варіанти проводки:
  • Відкрита – монтаж такої проводи здійснюється на площини стін і стель, кабелі кріпляться за допомогою клею або спеціальних труб. Найчастіше такий тип роботи у м. Львів використовуються в дачних будинках та технічних приміщеннях.
  • Прихована – найбільш безпечний для експлуатації метод, робиться в житлових приміщеннях та офісних будівлях. Цей спосіб полягає в тому, що електромонтажні кабелі прокладають за штробами під шаром штукатурки.
 5. Після цього здійснюється установка електричного обладнання (розеток, вмикачів, світильників тощо).
 6. Потім відбувається власне з’єднання усіх шнурів та проводів в єдину систему електропостачання.
 7. Проводяться електромонтажні пусконалагоджувальні маніпуляції, аби перевірити електричний ланцюг.

Львівська фірма Rbk-kronos дає гарантію що всі процеси будуть виконані, якісно та безпечно для вашого життя та здоров’я.

Безкоштовний обрахунок вартості ремонту

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання.

Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!

Залишились питання?
Дзвоніть нам прямо зараз:

+380668335292

або +380639933955. Запрошуємо в офіс за адресою:

м. Львів вул. Водогінна 2.