Дизайн інтер'єру квартири

Сучасні будинки робляться за однотипними проектами і зовсім не відображається індивідуальність власника. Кожен хоче, аби його житло імпонувало йому, тому сьогодні дизайн інтер’єру Львів став дуже популярним.

Дизайн квартири у Львові - це не лише грамотне розташування меблів та побутової техніки і не лише правильний підбір кольорової гамми, форм та текстур, а й гармонійне поєднання комфорту, функціональності та естетичності інтер’єру.

Якщо ви мрієте про ідеальне стильне житло, вам потрібно продумати безліч дрібниць, які підкреслять ваш індивідуальний дизайн, та серед якого ви зможете почувати себе затишно. Звісно, що власноруч зробити це практично неможливо, адже посередній мешканець без освіти не має необхідних навичок, здібностей. Для того щоб створити дизайн квартири у Львові необхідно мати спеціальне програмне забезпечення, освіту та досвід в даній сфері. Тому краще скористатися послугами досвідчених спеціалістів з студії, які з легкістю зможуть втілити усі ваші мрії та фантазії в дизайні інтер’єру.

Будь-яка квартира, апартаменти, котедж, студія чи навіть офіс потребують сучасного дизайнерського втручання, адже лише професіонал зможе створити там комфортні умови для життя, відпочинку чи роботи.

НАВІЩО ПОТРІБЕН ДИЗАЙНЕР?

 1. Найважливішим для вас є комфорт та функціональність;
 2. Ви не маєте вільного часу для того, щоб займатися цим самостійно;
 3. Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі;
 4. Хочете мати унікальний та неповторний стиль;
 5. Плануєте здійснити ремонт старих будинків;
 6. У вас недостатньо засобів на можливі перепланування;

Дехто вважає, що роботи по оформленню приміщення – це легка справа, але це є хибна думка, адже дизайнер інтер’єру Львів має величезний спектр завдань, які він має виконати, аби зробити замовлення ідеально. Ціна на ремонт квартири варіюється в залежності від пакета послуг, що ви обираєте, площі приміщення, умов праці. Не варто економити на дизайнері, адже від його досвідченості залежить затишок вашої квартири.

Доведено, що правильний вибір кольорів та розташування меблів відіграє чи не найважливішу роль у створенні комфорту та затишку в домі.

Багато замовників не розуміють, для чого потрібен проект дизайна квартири. Але на справді це дуже важливий етап, адже будинки у Львові мають специфічні планування, тому в ході ремонту можуть виникнути проблема та неполадки. Але схема інтер’єру допоможе чітко побачити майбутній проект, і зрозуміти, як правильно розставити меблі, який стиль використовувати та у яких кольорах оформлювати приміщення. Завдяки цьому, ви зможете уникнути помилок та зекономите час та гроші.

Звісно, бажання замовника мають збігатися з функціональними можливостями приміщення. На першому етапі клієнту пропонується класичний макет або розробляється новий, унікальний дизайн квартири Львів. За допомогою досвідченого дизайнера, замовник може втілити в реальність усі свої, навіть найсміливіші ідеї. Щоби все було ідеально, дизайнери інтер'єру мають прислухатися до порад архітекторів та будівельників, адже кожне приміщення у Львові має свої особливості, які обов’язково потрібно враховувати.

Завдяки дизайн проекту укласти кошторис можна ще до початку ремонтних робіт, тому ви можете бути впевнені, що не витратите зайвого під час виконання ремонту.

Проектування дизайну інтер’єру приміщення складається з таких основних етапів:

 1. Замір габаритів, збір усіх відомостей про технічні складові (розміщення несучих стін, комунікацій тощо);
 2. Дизайнер інтерєру Львів з’ясовує всі побажання замовників та враховують під час складання проекту;
 3. Створення декількох «чорнових» варіантів на вибір клієнту;
 4. За допомогою комп’ютерних програм, створюється 3D дизайн. Трьохвимірна візуалізація дозволяє побачити, як будуть виглядати кольори та фактури інтер’єру, і при необхідності – внести певні правки;
 5. На наступному етапі розроблюється проектна документація інтер’єру і точні креслення. Це найважливіший етап, адже за допомогою нього буде відбувається реалізація проекту. На цьому ж етапі вказується точний план перепланування, розташування меблів та техніки, спосіб обробки стін та підлоги, монтаж систем опалення та електропроводки тощо;
 6. І завершальним етапом є укладання та передача замовнику списку використаних матеріалів, меблів та елементів декору, також вказуються кількість, виробники та ціни даних товарів.

Якщо ви приймете рішення замовити сучасний дизайн квартир Львів в нашій компанії, то можете бути впевненні, що ми працюємо без посередників. А наші робітники – професіонали своєї справи, зроблять ваш будинок справжнім втіленням мрій.

Безкоштовний обрахунок вартості ремонту

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання.

Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!

Залишились питання?
Дзвоніть нам прямо зараз:

+380668335292

або +380639933955. Запрошуємо в офіс за адресою:

м. Львів вул. Водогінна 2.