Демонтажні роботи Львів

Існує стереотип, який свідчить, ніби демонтажні роботи – це легка справа, тому дехто дивується, дивлячись на розцінки у Львові. Але це помилкова думка, робочі повинні не просто зруйнувати конструкцію, а підготувати її до подальшого ремонту. Для цієї справи потрібен великий досвід та висока кваліфікація фахівців. Адже не дотримання певних правил по проведенню процедури, може призвести до небажаних наслідків. Таким чином можна поставити під загрозу життя людей, які потім будуть жити чи працювати у будівлі.

Демонтажні роботи користуються великим попитом сьогодні. Найактуальнішим у Львові є знос стін та перегородок для здійснення перепланування та зміні інтер’єру. У великих містах попит на такі роботи не менший, аніж на оздоблювальні чи монтажні, бо старі будівлі знаходяться в аварійному стані і потребують капітальних ремонтних робіт у Львові. Для того, щоб роботи були виконані якісно, не бажано використовувати найновіше обладнання та передові методики, демонтаж сьогодні більше нагадує ювелірну справу. Крім того, демонтажні послуги потрібні, щоб якісно знести споруду або розібрати фундамент, адже на місці старих споруд після прибирання їх від штукатурки, плитки, стяжки та інших будівельних матеріалів, що не підлягають відновленню, часто будують нові житлові будинки, готелі, торговельні центри тощо.

ВИДИ ДЕМОНТАЖНИХ РОБІТ

Часткова або повна ліквідація споруди. В основному це робиться з трьох різних причин:

  • Клієнт бажає зробити реконструкцію будівлі;
  • Споруда перебуває в аварійному стані;
  • Збудувати нову будівлю замість старої.

Розбір фундаменту – це складна і відповідальна справа, яка потребує використання робочих інструментів та спеціалізованої техніки. Для того, щоб демонтажні роботи Львів були виконані успішно і були видалені всі частини фундаменту з ґрунту, необхідно скласти окремий проект з точністю до м2. Для найкращого результату рекомендується звертатися до спеціалістів, адже це досить відповідальна справа.

Знос перегородок, стін та покрівлі. Найчастіше ці демонтажні процедури роблять під час перепланування або зміни інтер’єру квартири у Львові. Варто зазначити, що несучі стіни не підлягають зносу, бо являють своєрідний каркас існуючого будинку.

Кожна фірма має свій прайс лист, каталог і відгуки. Ціни на демонтажні роботи Львів залежать від тих процесів, які потрібно виконати. Вартість змінюється від багатьох факторів: складність, об’єм м3, терміни, умови та використовувані матеріали.

види робіт од. виміру вартість грн.
1 демонтаж перегородки 1/2 цегли кв.м 85
2 демонтаж перегородки з газо блоку 100-120мм кв.м 70
3 демонтаж стяжки (до 50мм) кв.м 45
4 демонтаж штукатурки кв.м 45
5 створення пройомів кв.м від 250

Безкоштовний обрахунок вартості ремонту

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання.

Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!

Залишились питання?
Дзвоніть нам прямо зараз:

+380668335292

або +380639933955. Запрошуємо в офіс за адресою:

м. Львів вул. Водогінна 2.