Дизайн спальні та дитячої разом

У маленьких квартирах досить проблемно облаштувати для кожного члена родини власну кімнату. Тому доводиться знаходити ефективні рішення та об’єднувати спальню дорослих з дитячою. Правильне зонування кімнати дозволить зекономити місце навіть в одній кімнаті. Такий підхід до планування інтер’єру підійде також батькам немовлят, які перші місяці свого життя повинні завжди бути ближчими до мами. Якщо ви не знаєте, як облаштувати одну кімнату для батьків та малюка, щоб усім було зручно, радимо звернутися до послуг професійного дизайнера інтер’єрів від компанії «РБК Кронос».

Ідеї оформлення кімнати

дизайн спальні та дитячої разом

Дизайн сучасної спальні та дитячої разом залежить від віку дитини. Немовля не потребує багато вільного місця для ігор, йому важливо бути біля матері. Старша дитина потребує власного простору, тож варто зробити зонування кімнати. В такому випадку дитяча зона має знаходитися в теплій і світлій зоні.

Для спільно приміщення краще обрати нейтральні кольори. Відмовтеся від зайвих меблів, щоб не звужувати простір. Найкращий вибір — багатофункціональні меблі, наприклад: ліжко з висувним ящиком, шафи-купе, вбудовані стелажі.

Найпопулярніші запитання

? Чи є вже готові варіанти дизайну?
Так, ми можемо запропонувати готові ідеї планування і дизайну дитячої та спальні разом. Детальніше на сайті.
? Як можна ознайомитися із вашим портфоліо?
Ви можете переглянути наші роботи в розділі “Портфоліо” на сайті RBK-Kronos.
⚡ Чи можна замовити швидкий розрахунок вартості проекту?
Так, замовити безкоштовну консультацію щодо створення проекту можна за телефоном чи у формі зворотнього зв’язку.
❤️ Чи є у вас гарантії?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому ми гарантуємо відповідність кінцевого результату проекту технічному завданню. Ви отримуєте деталізовані дизайнерські креслення, а ми враховуємо всі ваші побажання.

Де у Львові замовити розробку спальні та дитячої в одній кімнаті

Компанія «РБК Кронос» пропонує розробити дизайн кімнати, в якій поєднуються спальня та дитяча. Ціна стартує від 10 доларів за квадратний метр. Зателефонуйте нашому менеджеру, або заповніть форму, щоб попередньо розрахувати вартість усіх робіт. Наш фахівець виїжджає на об’єкт для проведення замірів та точного розрахунку.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.