Штукатурні роботи

Основою якісної обробки будь-якого приміщення служать грамотно проведені штукатурні роботи. Це досить складний і тривалий процес в ремонті житла. Розчин необхідно наносити ретельно, інакше після повного висихання штукатурки легко проявляться усі недоліки такої роботи.

штукатурні роботи

Наразі штукатурка стель і стін виконується з використанням сучасних матеріалів:

  • складних вапняних і цементно-вапняних розчинів;
  • сухих сумішей на базі, наприклад, гіпсу.

Потрібний тип штукатурних сумішей підбирають залежно від матеріалу основи стін, призначення приміщення та складності робіт.

Якщо ви бажаєте один раз зробити усе якісно, краще звернутись за послугою до фахівців. Професійна штукатурка забезпечує рівну поверхню, яку надалі можна буде використовувати під фарбування, обклеювання фресками чи шпалерами, або для нанесення надалі спеціалізованих текстурованих сумішей.

Якісні штукатурні роботи допоможуть заощадити гроші на придбанні оздоблювального матеріалу, а також отримати чудовий результат для подальшої обробки. Замовити послуги фахівця можна в компанії «РБК Кронос».

Ціна на штукатурні роботи від «РБК Кронос»

Вартість штукатурних робіт зазвичай залежить від виду штукатурки розцінки на штукатурні роботи (для зовнішніх чи внутрішніх робіт, мокра чи суха), типу матеріалу, на основі якого вона була виготовлена, а також від майстерності штукатурщика.

Мінімальні розцінки на штукатурні роботи від майстрів «РБК Кронос»:

  • штукатурка стін — від 100 грн/кв.м;
  • штукатурка стелі —від 120 грн/кв.м.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Де у Львові замовити якісні штукатурні роботи

Замовити послугу можна у львівській ремонтно-будівельній компанії «РБК Кронос». Достатньо зателефонувати нашому менеджеру за вказаним на нашому сайті номером. Якщо бажаєте попередньо дізнатись остаточну вартість робіт, заповніть поля спеціальної онлайн-форми та натисніть кнопку «Розрахувати». Наш менеджер сам зв’яжеться з вами протягом години.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.