Штукатурка стелі

Штукатурка стелі

Компанія RBK Kronos виконує стартову та фінішну штукатурку стелі. Стартова або чорнова обробка проводиться відразу після того, як буде видалене старе покриття, а поверхня — очищена. Мета цього етапу робіт — вирівняти стелю, підготувати її для подальшого ремонту. Декоративна штукатурка надає поверхні гарного, охайного вигляду, вона виконується на заключному етапі робіт.

Штукатурні розчини наносять у три шари, загальна товщина такого покриття може становити до 3 см. За допомогою гіпсової або цементної штукатурки вирівнюють стелі з бетону, гіпсокартону або дерева. Технологія нанесення схожа на штукатурку стін, але працювати зі стелею складніше, і це впливає на ціноутворення.

Ціни на штукатурку стелі в «РБК Кронос»

Вартість робіт залежить від багатьох чинників: площі стелі, терміновості ремонту, необхідності підготовки поверхні. Наприклад, на кухні або у ванній кімнаті треба використовувати матеріали, стійкі до вологи та гарячої пари. Це дещо ускладнює технологію нанесення штукатурки. У будь-якому разі ви будете знати остаточну вартість робіт заздалегідь, адже вона буде закріплена у договорі, який ми підписуємо з кожним замовником. Мінімальна ціна послуги в нашій компанії — 120 грн за квадратний метр.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити штукатурку стелі у Львові

Залишайте свої контакти на сайті, і ми зателефонуємо вам, щоб обговорити подробиці замовлення. Також ви можете зв’язатись з нами за номерами: (066)-833-52-92; (063)-993-39-55. За допомогою форми «Швидкий розрахунок вартості робіт» можна попередньо розрахувати вартість робіт.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.