Штукатурка стелі

Штукатурка стелі

Компанія RBK Kronos виконує стартову та фінішну штукатурку стелі. Стартова або чорнова обробка проводиться відразу після того, як буде видалене старе покриття, а поверхня — очищена. Мета цього етапу робіт — вирівняти стелю, підготувати її для подальшого ремонту. Декоративна штукатурка надає поверхні гарного, охайного вигляду, вона виконується на заключному етапі робіт.

Штукатурні розчини наносять у три шари, загальна товщина такого покриття може становити до 3 см. За допомогою гіпсової або цементної штукатурки вирівнюють стелі з бетону, гіпсокартону або дерева. Технологія нанесення схожа на штукатурку стін, але працювати зі стелею складніше, і це впливає на ціноутворення.

Ціни на штукатурку стелі в «РБК Кронос»

Вартість робіт залежить від багатьох чинників: площі стелі, терміновості ремонту, необхідності підготовки поверхні. Наприклад, на кухні або у ванній кімнаті треба використовувати матеріали, стійкі до вологи та гарячої пари. Це дещо ускладнює технологію нанесення штукатурки. У будь-якому разі ви будете знати остаточну вартість робіт заздалегідь, адже вона буде закріплена у договорі, який ми підписуємо з кожним замовником. Мінімальна ціна послуги в нашій компанії — 120 грн за квадратний метр.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити штукатурку стелі у Львові

Залишайте свої контакти на сайті, і ми зателефонуємо вам, щоб обговорити подробиці замовлення. Також ви можете зв’язатись з нами за номерами: (066)-833-52-92; (063)-993-39-55. За допомогою форми «Швидкий розрахунок вартості робіт» можна попередньо розрахувати вартість робіт.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.