Шпаклювання стін

Щоб отримати гладку та рівну поверхню стіни, необхідно якісно виконати шпаклювання. Таке завдання вимагає певних навичок і досвіду. Одержати гарний результат за доступними цінами вам допоможуть фахівці компанії «РБК Кронос». Ми працюємо на ринку послуг 12 років і маємо чимало успішних проєктів.

Наша ремонтно-будівельна компанія пропонує кілька типів шпаклювання стін, які підійдуть для будь-якого дизайнерського проєкту для фінального оздоблення.

шпаклювання стін

Шпаклівка під шпалери. Варіант передбачає ретельну підготовку. Потрібно усунути старі матеріали, які приховують усі тріщини та відколи. Залежно від загального стану стіни виконується часткове або повне її шпаклювання. Точну оцінку підготовки під обої зможе дати майстер після виїзду на об’єкт.

Під фарбування. В цьому випадку для досягнення ідеального результату потрібно нанести на стіну 2-3 шари шпаклівки. Для поліпшення якості обробку проводять з сіткою. Обов’язковою є ґрунтовка для зміцнення зв’язків шарів фарбування з поверхнею.

Декоративне шпаклювання. Вимагає спеціальних матеріалів, щоб отримати оригінальне оформлення інтер’єру. Великий асортимент складових та забарвлень декоративної шпаклівки гарантує чудове втілення будь-якого дизайнерського задуму. Професійний інструмент дозволяє домогтися фактурності шляхом нанесення різних відбитків і малюнків, у тому числі й по вапні.

вартість шпаклювання стін

Шпаклівку стін потрібно виконувати чітко за технологією та відповідно до особливостей кожного матеріалу. Іноді для вирівнювання поверхні застосовується армована сітка, що ускладнює завдання.

Бажаючи заощадити, власники квартир і приватних будинків виконують роботи самостійно, однак цього робити не варто. Адже це завдання вимагає професійного підходу, тому без спеціальних знань і навичок нічого не вийде. Крім того, важливо правильно вибрати матеріали, дотримуватися певної послідовності, контролювати кожен рух шпателя.

Полегшити пошук фахівців-шпаклювальників допоможе «РБК Кронос». У нас працюють справжні майстри, які швидко та вправно виконають свою роботу.

Ціна на шпаклювання стін у Львові

Як затишно і приємно буде у вашому приміщенні багато в чому залежить від того, наскільки якісно була виконана шпаклівка. Ми пропонуємо весь комплекс робіт з початку до кінця відповідно до всіх вимог і норм. Наші фахівці використовують тільки перевірені матеріали від надійних виробників. Наявність необхідних інструментів дозволяє виконати роботу на вищому рівні. Мінімальна вартість шпаклювання стін — 140 гривень за квадратний метр.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити послуги зі шпаклювання стін в RBK Kronos

Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті нашої компанії, щоб швидко замовити послугу. Попередній розрахунок вартості робіт доступний через онлайн-форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години, аби ви дізналися, скільки коштує шпаклювання саме для вашого приміщення.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.