Ремонт під ключ Львів

Ремонт під ключ — найбільш реальний шлях створити оселю своєї мрії. На початку замовлення ви обговорюєте ваші бажання з підрядником, складаєте кошторис. Далі до роботи приступають дизайнери, які розробляють ідеальне для вас дизайнерське рішення з урахуванням побажань та бюджету. Після остаточного узгодження проекту, будівельники приступають до його реалізації, а ви можете планувати більш важливі для себе речі. Ремонт під ключ Львів Розрахунок проводиться вже після завершення усіх ремонтних робіт.

У цьому питанні ви сміливо можете довіритися ремонтно-будівельній компанії Kronos. Ми завжди слідуємо складеному плану та втілюємо у життя ідеї клієнтів. Наші фахівці самостійно обирають якісні матеріали, а дизайнери завжди враховують модні тенденції в інтер’єрі кімнат. Ми робимо вашу квартиру ідеальною для вас, доки ви займаєтеся своїми справами.

Ремонт квартир під ключ у Львові

В останні роки поширеним стає «ремонт під ключ». Така послуга передбачає повну вашу довіреність компанії, яка проводить ремонтні роботи. Після обговорення головних питань і складання кошторису ми підписуємо договір. Робота починається і закінчується вчасно в домовлені строки.

Ремонт квартир під ключ Львів

Така пропозиція буде ідеальною для тих, хто хоче зробити сюрприз для себе і сім’ї. Вам лише необхідно висловити свої побажання нашим майстрам. Після цього команда дизайнерів буде розробляти ідеальну квартиру саме для вас. Все це з урахуванням вашого бюджету, забаганок і того, що зараз модно в світі дизайну інтер’єрів. Абсолютно всі питання бере на себе наша бригада. Від купівлі матеріалів до деталей затишку.

При обговоренні найважливіше висловити свої головні ідеї. А також вирішити, чи потрібно замінювати вікна, двері, електрокомунікації, сантехніку тощо. Планування — це найважливіший етап роботи з клієнтом. Після цього від вас вимагатиметься оплата після завершення роботи та в’їзд в гарну затишну квартиру.

Особливості ремонту під ключ

Назва такого ремонту вказує на те, що власник житла отримує повний ремонт приміщення з кінцевим готовим результатом. Всю відповідальність щодо ремонту беруть на себе наші майстри, а ви лише сплачуєте та отримуєте квартиру вашої мрії. Ремонт під ключПісля завершення роботи вона буде готова для проживання та не потребуватиме додаткових обробок. В RBK Kronos є послуга прибирання після ремонту. При її замовленні після закінчення робіт ви одразу зможете заселятися в чисті приміщення.

Головний плюс послуги — вам не потрібно хвилюватися щодо результату. Наші бригади виконують роботи вчасно та якісно. Всі тонкощі обговорюються до початку роботи. Наші майстри беруть на себе відповідальність за розробку дизайну та надсилають щотижневий звіт. Ви будете знати, як проходить кожен етап роботи, без необхідності приїзду. Кошторис буде складений наперед, оскільки про ціну кожної послуги буде відомо до початку роботи.

Ремонт під ключ у Львові: ціни на роботи

RBK Kronos за 12 років втілила у життя кілька сотень проектів. Ми можемо розробити якісний дизайн-проект для вас за доступною ціною. Вартість ремонту квартир під ключ у місті Львів стартують від 2200 грн за кв\м. За таку ціну ви отримуєте якісне обслуговування, роботу, яка закінчена в чітко вказані строки, і спеціально розроблений дизайн.

Щоб дізнатися точну вартість ремонту квартири, яка відповідає всім вашим побажанням, дзвоніть за телефонами, вказаними нижче:

  • (096)07-07-507.

Наші фахівці відповідатимуть на всі ваші запитання щодо проведення ремонту. Також можете заповнити спеціальну форму на нашому сайті. Ми передзвонимо протягом години.

Найпопулярніші запитання

🥇 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

🥈 Як швидко замовити ремонт квартири під ключ у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️(096)07-07-507.

🥉 Чи можна розрахувати попередню ціну ремонту під ключ?

Так! Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️🤗 Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує ❤️ гарантію 5 років.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.