Ремонт кухні в квартирі та будинку

Кухня — улюблене місце для всієї родини. На кухні найбільше часу проводять господарі, які прагнуть здивувати рідних та гостей своїми кулінарними талантами. Тут готуються найсмачніша кава зранку та найвишуканіша вечеря. І коли вся родина збирається за родинним столом, хочеться, щоб усе навколо було не лише практичним і комфортним, а і приємним для ока. Тому перш ніж розпочати ремонт на кухні, необхідно продумати всі можливі варіанти до найменшої дрібниці.
Важливо, до початку будь-яких ремонтно-будівельних робіт чітко продумати майбутній інтер’єр, розташування меблів та комунікацій.

Ідеї ремонту на кухні від компанії «РБК Кронос»

Якщо ви мрієте про кухню своєї мрії, але не знаєте, з чого розпочати, зверніться до ремонтно-будівельної компанії «РБК Кронос». Наші фахівці під час ремонту кухні допоможуть втілити в життя будь-яку вашу найвибагливішу ідею щодо організації простору та дизайну.
ремонт кухні
Однак спочатку необхідно вирішити, на який вид ремонту ви готові:

 • косметичний — передбачає заміну оздоблення стелі та стін;
 • капітальний — включає повну заміну конструкцій;
 • ексклюзивний — проводиться із залученням персонального дизайнера.

Аби залишатися в тренді сучасних ремонтних тенденцій, занотуйте такі поради:

  • Нержавіюча сталь і гранітні плити — незмінні лідери дизайнерського ремонту у квартирі. Ці модні тенденції вже стали класикою, однак будуть актуальними ще не один десяток років.
  • Об’єднання кухні з їдальнею або вітальнею — особливо виграшний вид має в старій хрущовці. Візуальний контакт з іншим приміщенням додасть інтер’єру легкість і відкритість.
  • Контрастні шафи та меблі — не варто дотримуватися єдиної колірної гами. Кілька контрастних відтінків допоможуть оживити інтер’єр і привернути увагу до дрібниць.
ремонт кухні львів
 • Встановлення мийки навпроти вікна — це чудова можливість помилуватися виглядом з вікна під час миття посуду.
 • Барна стійка на кухні — своєрідний різновид обіднього столу, що виконує кілька функцій. Кухня стає особливою та оригінальною.
 • Облаштування кухонного острова — підходить тільки для великих приміщень. На жаль, у стандартній квартирі втілити таку ідею складно. Більше підходить для будинків.
 • Енергоефективність та екологічність — спробуйте облаштувати кухню за останнім словом техніки, не забуваючи про екологічно чисті матеріали та ергономічні прилади.

Скільки коштує ремонт кухні у Львові

Загальна вартість євроремонту залежить від багатьох чинників. Тут потрібно враховувати складність та обсяги роботи, якість матеріалів, професійність майстрів. Добре, якщо із самого початку роботою керує дизайнер. Дизайн-проєкт значно полегшить втілення будь-якого задуму та заощадить гроші.

«РБК Кронос» пропонує виконати ремонт кухні за ціною від 2200 грн за квадратний метр.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.