Ремонт квартири у Львові

Якщо ви є щасливим власником квартири у новобудові – то ви вже знаєте, що робити ремонт апартаментів дуже важка та відповідальна справа. Перед тим як почати робити ремонт квартири, спочатку потрібно проконсультуватись з фахівцями, та визначитись з основним дизайном всього приміщення.

З чого почати ремонт квартири

Багато хто радить брати найдешевші матеріали для приміщення, щоб потім геть усе переробити через 4-6 років. Але це, не зовсім так. Ремонт квартири у Львові від компанії Rbk-KronosЯкщо зробити перший ремонт в новій квартирі якісно, це позитивно вплине на подальше життя його власників. Вам не потрібно буде кожного разу ремонтувати не якісну та дешеву сантехніку, електрику, та інше, або витрачати свій час і гроші.

Дуже багато статей щодо ремонту у новобудівлях, майже кожна стаття «кричить» про те, що багатоповерхові будівлі «сідають» і потрібно не дуже витрачатись на ремонтні роботи. Проте ніхто не каже, що ця проблема – крихітна. Так, всі будинки трохи «сідають»! Проте чи ви знаєте, як сильно? Аж на цілі 8 сантиметрів на кожні 28 поверхів! То це аж по 2,8 міліметру на кожен поверх. Тобто для вашого ремонту в квартирі ця проблема буде дійсною тільки у випадку, коли ви обкладете плиткою якусь кімнату знизу доверху без жодного міліметру запасу та ще й мінімальними відступами між плиточками, й прямо упритул від стелі до підлоги. Ну то так, вона може десь потріскатися та згодом почати відпадати. У всьому ж іншому, чим вас лякають, все повні дурниці.

  • Не потрібно при ремонті у квартирі всі стіни вкривати гіпсокартоном, на який наносити фінішне покриття – шанс, що ваша стіна під шпалерами, шпаклівкою стін чи фарбуванням трісне, мінімальний;
  • «плаваючі» зчеплення підлоги зі стінами та стін зі стелею виправдані якщо ваш дім повністю залізобетонний – проте й це робиться не тому, що будинок новий, а через механічні властивості матеріалу, який «рухається» (особливо під натиском бокового вітру) – такі рухи у 10-50 разів сильніші, ніж зсаджування (сюрприз, сюрприз);
  • покриття з каменю при ремонті однокімнатної квартири можна спокійно класти якщо воно так само не покриває усіх стін без жодної шпаринки. Та й хто кладе такий декоративний матеріал так само, як і плитку? Доречи, штучний камінь не відпадає від стін так легко через структуру декоративного каменю та особливість зчеплення з несучою поверхнею;
  • не потрібно армувати підлогу та стіни якимось металевими сітками (Що? Люди, ви взагалі подуріли?) – просто робіть ремонт як би ви робили у будь-якій квартирі на вторинному ринку.

Ціни на ремонтні роботи Львів

Вартість буде залежати від багатьох факторів:

  1. Чи ви плануєте все робити самостійно чи через бригади найманих майстрів (зазвичай вони беруть плату приблизно 50% від вартості матеріалів).
  2. Чи будете відразу робити утеплення пінопластом по зовнішньому периметрові (там, де ваші стіни суміжні з вулицею). Утеплення стін додає не тільки у ціні, а і віднімає корисний простір.
  3. У багатьох новобудівлях вже є підключення батарей опалення, тому вам не потрібно їх міняти, тільки якщо ви не бажаєте встановити більш якісну продукцію.
  4. Утеплення підлоги доцільно саме при початковому ремонті (особливо якщо ви живете у холодному кліматі України), проте відіб’ється вам у вартості опалення вже через кілька років.

Хай щастить у ремонті!

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування