Ремонт будинку площею 300 кв.м.

Запрошуємо Вас оглянути одну з наших останніх великих реалізацій – будинок, площею 300 кв. м.

Ми розпочали внутрішню обробку цього будинку на нульовому етапі, тобто починаючи від штукатурки і закінчуючи монтажем світильників. Під час проекту, повинні були зосередитися на функціональних рішеннях і міцних та високоякісних оздоблювальних матеріалах.

Для Замовника також було важливо, щоб будинок відповідав найбільш практичним функціям «розумного дому». З думкою про комфорт та безпеку Мешканців, ми прийняли сучасні рішення і забезпечення. Час, що проводиться у сімейному колі, для наших клієнтів є найбільшою цінністю, і для нас найважливішим завданням було створення дружелюбного простору для Жителів цього будинку.

Відкрита вітальня, поєднана з їдальнею та кухнею, стала місцем, навколо якого зосереджується життя сім’ї та гостей. У головній частині ми запроектували та встановили відповідну систему домашнього кінотеатру. Денну зону відпочинку ми відділили від просторої кухні масивним дубовим столом. Ключовим пунктом вітальні став камін в гранітному облицюванні. Монохромні кольори стін ми розбавили високоякісними дошками для підлоги,
які мають своє продовження в інших приміщеннях. Як на першому поверсі, так і в окремих приміщеннях, дуже важливу роль відіграє освітлення. Завдяки використанню різноманітних світлових точок, а також лінійних світлодіодів з функцією керування кольором, ми отримуємо можливість створення відповідної атмосфери та комфорту перебування.

З вітальні на наступний поверх ведуть дубові сходи, а дерев’яні поручні чудово їх доповнюють. Перила ми розділили «невидимою», але надзвичайно міцною та елегантною скляною панеллю, яка передає всю грандіозність сходової клітки. Приватна зона – це дитячі кімнати, запроектовані у казковій тематиці, спальня батьків, кімната для гостей з просторою шафою, дві ванні кімнати, елегантна гардеробна та пральня з кам’яними плитами. Заповнюйте форму, та дізнавайтесь ціни на ремонтні роботи у Львові.

Telegram
Viber
Messenger
Instagram