Підвісні стелі з гіпсокартону у вітальні

Вітальня — це найбільша та найурочистіша кімната у домі. Саме тут найбільше часу родина проводить разом та приймаються гості. Тому в цьому приміщенні все повинно бути ідеальним: від стелі до підлоги.

підвісні стелі з гіпсокартону у вітальні

Підвісні стелі з гіпсокартону у вітальні будуть мати чудовий вигляд. Цей матеріал чудово ріжеться та монтується. З нього можна вирізати різні фігури та прикрасити ними стелю. Водночас гіпсокартон добре приховує усі дефекти та виступи, легко робить поверхню ідеально гладкою. За допомогою цього матеріалу можна створювати конструкції з багатьох рівнів, розмістити у стелі точкові освітлювачі. Якщо правильно встановити таку стелю, вона буде служити багато років.

Наразі існує багато різноманітних варіантів сучасних гіпсокартонних конструкцій. Проте найпопулярнішими є дворівневі стелі. Вони мають неймовірний вигляд завдяки своїй складній та незвичайній формі. Однак самостійно встановити конструкцію неможливо. Обов’язково необхідно спочатку продумати концепцію, яка гармонійно впише стелю у загальний інтер’єр. І без послуги дизайнера тут не обійтись.

Вартість монтажу підвісної стелі з гіпсокартону у вітальні

підвісні стелі з гіпсокартону у вітальні

Остаточна ціна на монтажні роботи залежить від декількох факторів:

  • складність гіпсокартонної конструкції;
  • кількість необхідного матеріалу та кріплень;
  • професійність майстрів.

Однак складність проєкту майстрів «РБК Кронос» не лякає. Наші фахівці втілять у життя будь-яку вашу оригінальну ідею швидко та якісно.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити послугу з монтажу стелі з гіпсокартону у вітальні

Щоб замовити послугу в компанії «РБК Кронос», зателефонуйте нашому менеджеру за телефонами, що вказані на сайті. Попередньо розрахувати вартість робіт можна через онлайн-форму.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.