Підвісні стелі в спальні

Продумуючи дизайн інтер’єру спальної кімнати, мало хто приділяє належну увагу стелі. Однак не варто недооцінювати цю частину простору, адже верхня перегородка може стати яскравим акцентом в кімнаті, створити цікаву композицію. Особливо, якщо це підвісні потолки — сучасне рішення, яке дозволить втілити в спальні найоригінальніші ідеї.

Підвісні стелі являють собою конструктивні елементи, які за допомогою спеціалізованих підвісок і профілів кріпляться у кімнаті зверху на перекриттях або покриттях. Такі конструкції застосовуються у приміщеннях житлового, комерційного та соціального призначення. До найголовніших функцій підвісних стель належать:

підвісні стелі в спальні
  • звукоізоляція та звукопоглинання;
  • організація мікроклімату в приміщенні — конструкція добре пропускає повітря;
  • декорування — за допомогою сучасної підвісної стелі можна ефективно приховати вентиляційні канали, труби, кабелі, а також випнуті елементи опорних конструкцій;
  • збільшення рівня пожежної безпеки;
  • створення ефективної системи освітлення — добре підходять для монтажу освітлювальних приладів.

Завдяки широкій області застосування підвісні стелі мають попит.

В спальні звукоізоляція потрібна найбільше, адже в цій кімнаті потрібно відпочивати, а сторонні шуми можуть заважати гарному відпочинку. Для оформлення дизайну краще не використовувати малюнки, а надати перевагу стриманій кольоровій гамі, плавним формам та лініям, м’якому контрасту матових і глянцевих поверхонь. Лаконічні рішення допоможуть створити необхідну атмосферу. У спальні стеля повинна гармонійно вписатися у загальний інтер’єр, стати її цілісною частиною.

Як розрахувати вартість стелі з гіпсокартону у спальні

підвісні стелі з гіпсокартону в спальні

Перш ніж встановити натяжну, рейкову чи касетну підвісну стелю з гіпсокартону в спальні, потрібно визначитись з дизайном та розрахувати кошторис.

Остаточна вартість монтажних робіт залежатиме від задуму, розмірів кімнати та потрібних матеріалів. Крім того, ціна може змінитися, якщо потрібно буде виконати додаткові роботи.

Однак точний кошторис можливо розрахувати тільки після того, як монтажник і дизайнер виїдуть на об’єкт та проведуть заміри.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як у Львові можна замовити монтаж підвісної стелі в спальні

Щоб замовити підвісні стелі в спальні, достатньо зателефонувати менеджеру компанії «РБК Кронос», або скористатися онлайн-формою швидкого розрахунку вартості робіт.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.