Підвісні стелі в коридорі

Підвісні стелі — найкращий варіант для стильного дизайну в коридорі. Саме тут ви збираєтеся на роботу, до школи, дитячий садок. Саме в цій кімнаті ви зустрічаєте гостей. Тому дуже важливо приділити максимальну увагу сучасному оформленню інтер’єру, який повинен бути не лише зручним, але й гарним.

підвісні стелі в коридорі

Специфіка коридору в тому, що тут дуже часто відсутнє природне освітлення, з вулиці сюди найбільше потрапляє пилу та бруду. До того ж сама кімната може бути маленькою або дуже вузькою. Якщо вдало підібрати підвісну стелю, правильно розмістити в ній освітлювальні прилади, можна візуально розширити простір, зробити кімнату світлою та просторою.

Для темних та вузьких кімнат дизайнери радять встановити білі глянцеві потолки. Добре оснастити його підсвіткою, фотопринтом, декоративними вставками тощо. Звичайно, усе це можна спробувати облаштувати самостійно. Однак краще звернутися до професіоналів, які не лише підберуть найліпший варіант натяжної стелі для вашого коридору, але й виконають усі монтажні роботи та залишать після себе чисту кімнату. Такі фахівці працюють у компанії «РБК Кронос».

Скільки коштує монтаж підвісної стелі з гіпсокартону в коридорі

Найбільшою популярністю користуються підвісні стелі з гіпсокартону в коридорі. Гіпсокартон — практичний, екологічний та доступний за ціною матеріал. Дозволяє створити затишок у кімнаті, додатково забезпечує тепло- та звукоізоляцію. Крім того, чудово маскує будь-які комунікації, приховує дефекти, має подовжений термін експлуатації. Майстри нашої компанії встановлять таку стелю за ціною від 160 грн/кв.м.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Де замовити професійний монтаж підвісної стелі в коридорі

Однак остаточно розрахувати вартість проведення монтажу підвісної стелі можна за телефоном, вказаним на сайті компанії «РБК Кронос». Або ж скористатися формою розрахунку онлайн. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.